Skocz do zawartości
Nerwica.com

Petycja za zwiększeniem kary dla oprawców psa Husky


Sandrea

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym zachęcić wszystkich do podpisania petycji za zwiększeniem wymiaru kary dla zwyrodnialców, którzy dopuścili się bestialskiego mordu na niewinnym psie rasy Husky. Wiem, że to zaledwie kropla w morzu, ale trzeba o tym mówić głośno. W naszym kraju znęcanie się nad zwierzętami wciąż jest pod zasłoną zmowy milczenia. Należy to zmienić! Być może taka petycja nie odniesie skutku, ale przynajmniej dajmy wyraz temu, że potępiamy i nie godzimy się na takie czyny:

 

http://www.petycje.pl/6148

 

Historia zakatowanego Husky'ego:

 

http://zakatowanypies.blogspot.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie przejmujecie się losem zwierząt hodowlanych? W yotube jest filmik jak żywe małe kurczaki płci męskiej(bo są nie potrzebne)jechały taśmociągiem wprost do młynka.

 

Albo jak świnie tłukli i wieszali je je na sznurach i podcinali gardło i uderzali tymi krwawiącymi świniami o ściany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zabijać kazał tylko poto żeby jej zjeść,a z ich skór i kości robić ubrania i birzuterje
Więc dlaczego jest wielkie poruszenie jak Chińczycy jedzą psy i koty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pluto, poruszenie jest u ludzi którzy nie jedzą takich zwierząt. Co innego zabic zwierze, na mięso, a co innego maltretować je w ciasnych klatkach, na siłę karmić i mielic w młynku.

Osobiście uważam, że karpie też powinny być martwe w sklepach, a nie jakaś tradycja z rozwalaniem Karpiowi czaszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pluto, to jest rownie straszne :(

ja sie staram nie ogladac takich scen bo przezywam zaraz, ale pamietam jak gdzies widzialam urywki jak traktuja wlasnie zwierzeta hodowlane na jarmarku dla takich zwierzat :( makabra, do tej pory mi sie sni ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zwierzęta hodowlane, to ostatnio nawet w telewizji były nagrania, na których świnie żywcem (naprawdę głośno kwicząc) gotowały się. Do teraz ciężko mi to wyrzucić to z pamięci :?

Co do Chin, to nawet czytałam gdzieś, że tam zdzierają skóry na żywca, bo sądzą, że wtedy lepiej odchodzą od zwierzęcia - nie wiem tylko, na ile w tym prawdy w ogóle jest (i mam nadzieję, że bardzo mało!). W każdym razie podobno takie ogołocone zwierzęta zdychają w męczarniach wszystkie razem na kupie...

 

 

 

Co do petycji, to zaraz się za nie zabiorę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale czy podpisanie petycji skierowanej do sadu ma sens to nie wiem bo sedziowie maja za zadanie nie ulegac naciskom spoleczenstwa i mass mediow wiec nie podpisze bo uwazam, ze nie ma sensu,

ale na pewno naglosnienie sprawy bedzie mialo pozytywny wydzwiek chociazby dlatego, ze moze choc troche uwrazliwi spoleczenstwo na krzywde zwierzat :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim, którzy zainteresowali się tą sprawą i zabrali głos. Oczywiście chodzi o nagłaśnianie takich spraw i uwrażliwianie społeczeństwa, niezależnie od tego, czy petycja do sądu ma sens, czy nie. Zadawanie zwierzęciu niewyobrażalnych cierpień dla zabawy, rozrywki jest zachowaniem godnym bestii, jaką potrafi być chyba jedynie człowiek.

Zabijanie zwierząt hodowlanych, czasem w szokujący sposób, to również temat rzeka. Osobiście od lat świadomie nie jem mięsa, bo nie umiem zgodzić się cierpienie zwierząt, niezależnie od celu jakiemu ma służyć. To jest mój wybór.. każdy niech rozstrzyga wedle własnego sumienia i światopoglądu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

im bardziej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta

 

koszmar ,koszmar,koszmar !!!!

 

 

oglądając filmy jak ten ,mam nadzieje ,ze Bóg istnieje ..i kiedyś ześle anioły na ziemie aby zlikwidowały ten bezmózgi gatunek,okrutny,pazerny i sadystyczny .Jakim jesteśmy my ludzie .

 

[videoyoutube=ymZtPAwK-qM&feature=player_embedded#!][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że ludzie sami skutecznie doprowadzą się do unicestwienia. Przyroda wkrótce upomni się o sprawiedliwość i ześle karę na nasz gatunek. Oczywiście po drodze jeszcze mogą pojawić się kolejne wojny, bo tak zazwyczaj się dzieje w czasach światowego kryzysu. Matka Ziemia to wszystko odczuwa i wszelkie kataklizmy to ostrzeżenia, które nam wysyła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, mecza mnie takie obrazy. Tak jak ostatnio bylo w tv o tym kotku, ktorego dziecko katowalo, dusiło i rzucało o meble. W lecie byla podobna sprawa - jakcys gowniarze umiescili filmik na ktorym wystrzeliwali kota z jakiegos młynu w powietrze. Kiedys dawniej sprawa kotka Dusty. Strasznie mnie to męczy, czemu ludzie tacy są, czemu gotują świnie na żywca. Ostatnio kot, ktorego dokarmiam przyszedł bez połowy ogona :? nawet nie chce myslec co sie wydarzyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×