Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filozofia


aree1987

Rekomendowane odpowiedzi

Ja studiuję, ale nie jest to kierunek po którym na rynku pracy ma się jakieś szczególne możliwości.

 

Tak myśle a szkoda.. A czemu studiujesz filozofie łączysz z nią swoją przyszłość zawodową? Czy robisz to czysto hobbistycznie? Mi się wydaje, że to jest właśnie to co chce studiować. W swoim niezdecydowaniu chce się wreszcie na coś zdecydować a jak na złość mam nikłe szanse potem na pracę. Życie jest zjebane..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na filozofii trzeba dużo czytać. Najlepiej poszukaj planu zajęć z filozofii i zobacz jakie mają przedmioty - to już wtedy wygląda trochę konkretniej niż wyobrażenia o studiach.

 

Dwoje moich znajomych jest na filozofii, ale oboje myślą o drugim/innym kierunku, właśnie dlatego, że filozofia nie daje jakichś wybitnie dużych perspektyw. Po filozofii to można robić właściwie wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Studiuje ktoś z Was ten kierunek? Ciężko jest? Jakie są szanse po tym kierunku na rynku pracy?

 

Jak to jakie szanse? Będziesz filozofem :mrgreen: Jak można studiować coś, o czym gada się przy wódce? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak to jakie szanse? Będziesz filozofem :mrgreen: Jak można studiować coś, o czym gada się przy wódce? :P

 

Wujek nie filozofuj tutaj :P a przy wódce to gada się o wszystkim od fizyki po sztukę. ;)

 

[Dodane po edycji:]

 

Hmm, proponuje znalezc jakis godny zawod i mając pracę zapisać się zaocznie na filozofie. Pracy po tym raczej nie ma, chyba ze sam sie wybijesz poprzez aktywne pisanie publikacji

 

 

No ale zawsze będe miał tego "humanistycznego" magistra, nie wierzę że po socjologii czy politologii łatwiej byłoby znaleźć pracę, z resztą ich teraz w brud jest..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale zawsze będe miał tego "humanistycznego" magistra, nie wierzę że po socjologii czy politologii łatwiej byłoby znaleźć pracę, z resztą ich teraz w brud jest..

 

Tak, szczególnie w brud ;) To taka brudna robota ta filozofia.

 

Moim zdaniem to jednak po socjologii łatwiej znaleźć pracę. A jeśli chcesz mieś "humanistycznego" magistra to lepiej już idź na kulturoznawstwo - fajni ludzie są na tych studiach no i sporo szkoleń, warsztatów, imprez, przynajmniej u mnie w mieście tak jest.

 

Kumpela kumpeli po filozofii jest barmanką. To się z tym gadaniem przy wódce całkiem nieźle komponuje :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×