Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dziwne natrectwa.


mysliciel123

Rekomendowane odpowiedzi

A myślicie, że Sulpiryd coś daje? Biorę jeszcze jakieś inne, ale nie znam nazw, dostaję to na miejscu.

 

I jeszcze pytanie: po jakim czasie leki zaczęły u Was działać?

 

U mnie zwykle było tak że dopiero zaczynały pomagac po 2, 3 miesiącach. Jak teraz bedzie to się okaże...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anonim zalezy jakich lekow. Kazdy lek troche inaczej, to jest sprawa indywidualna. Ja jestem wrażliwy na leki dlatego Asertin np czułem już w ten sam dzień, Xetanor tak samo. Tylko że miedzy juz 'coś czułem' a pełnym efektem jest różnica. Xetanor brałem kilka miechów, nie pomagał to odstawiłem. Asertin brałem niecały miech szkodził więc też odstawiłem. Teraz biorę Fevarin od dwóch tygodni i jest lekka poprawa. Neuroleptyków nie będę opisywał bo to inny rodzaj leków i poza Ketrelem w dawce 400 i pernazyną w dawce 125 to bardzo źle te neuroleptyki na mnie działały. Napisałeś ze ponad miesiąć bierzesz leki. Co tam jeszcze poza Sulpirydem wcinasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro mam chyba najgorszy dzien w moim zyciu. I moze ostatni;( Kolega idzie sie bic, i ja ide z innymi kolegami go bronic , sam jestem cichy i sie boje. i pierwszy raz cos takiego. nie wykluczamy ze bedziemy sie musieli bic. a ja pierwszy raz tak na powaznie jesli juz. nie wiem czy wroce z tamtad caly, i potem konsekwencji sie boje tego co potem moga mi zrobic tamci jak bede sam... Ale nie chce jako jedyny sie wycofac skoro idziemy grupa. Jak tylko wroce to tutaj napisze . Tylko teraz sie modlic zeby to sie jakos wyjasnilo. Musicie na mnie czekac. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysliciel: ile ty masz lat? cos mi sie zdaje ze uczysz sie pewnie w gimnazjum jeszcze ?

Jesli chodzi o szacunek to nie musisz zgrywać kozaka, bo nie kazdy ma charakter wojownika no i chwała Bogu... ale fakt faktem musisz wymagac szacunku od innych.

 

To wydarzenie które miało miejsce, powinno dać Ci satysfakcję ze odwazyłeś sie i tam poszedłeś. Czyli mozna powiedziec ze odwazny jestes i przezwycięzyles strach ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak 2 LO. Nie nawidze jak mnie ktos nie szanuje i ma gdzies, ja wszystko musze przemyslec pare razy , wszystko czuje, wrazliwy jestem niestety.

też kiedys tak mialem... teraz tez jestem wrażliwy ale jesli widzę że "nie pogodosz" to takiej osobie ewidentnie daje do zrozumienia ze ma spierd**** *ocenzurowano ;-)

 

jakis sport uprawiasz? piłka albo siłownia? masz jakies zainteresowania ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, trochę poczytałem. Czyli jak zwykle, na jednego działa dobrze, na drugiego nie.

 

anonim kto Cie faszeruje Sulpirydem i Doxepinem? Lepiej żebys brał typowu lek SSRI czyli jakis konkretny antydepresant, który jest dobry na Natręctwa i lęki. Niby ten drugi to antydepresant ale nie wiem czy z grupy SSRI.... a Sulpiryd tylko cie znieczula i otępia :/ pogadaj ze swoim lekarzem czy bedziesz mogł przejsc na antydepresant a tamte wycofać... po jakims czasie powinnienes sie lepiej czuc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×