Skocz do zawartości
Nerwica.com

[BYDGOSZCZ]


Rekomendowane odpowiedzi

podepnę się. szukam jakichś terapii na nfz w Bydgoszczy :) proszę o podanie jakichś kontaktów, stron...

oczywiście sama zaczynam też szukać, ale jakakolwiek pomoc od Was liczy się i jest cenna - tym bardziej jeśli skorzystaliście z danej terapii i ją polecacie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, na NFZ byłam tylko w poradni akademickiej.

Poza tym jest na Kurpińskiego i na Sułkowskiego, ale w życiu na oczy nie widziałam tych przybytków, więc nic więcej nie mogę powiedzieć :?

 

(Wróć, byłam na Kurpińskiego i trafiłam na niemiłą panią doktor, ale może ona jedna taka tam była)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, kilka dobrych lat remu, odbycie takiej psychoterapii było możliwe w Centrum Gizińscy na dziennym oddziale psychiatrycznym ale czy nadal to funkcjonuje, nie wiem :) Byłam w jednej z grup, poza terapią grupową były również konsultacje indywidualne, co bardzo mi pomogło:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychoterapeuta Beata Gołębiowska zaprasza do wizyty wszystkich tych, którzy odczuwają liczne zmiany nastroju, bezradność, smutek oraz żal. Fachowa psychoterapia skierowana jest do ludzi, które odczuwają bezradność, nie radzą sobie w relacjach z innymi osobami, nie wierzą w siebie, dostrzegają problemy w związku.

 

Oferta gabinetu psychologicznego skierowana jest ponadto do osób, które nierzadko doświadczają gniewu oraz złości, które czują się źle.

 

Psychoterapeuta Beata Gołębiowska

ul. Żniwna 8

85-355 Bydgoszcz

Tel: 600 827 787

http://www.beata-golebiowska.pl

 

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy psychologicznej - Bydgoszcz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, na NFZ byłam tylko w poradni akademickiej.

Poza tym jest na Kurpińskiego i na Sułkowskiego, ale w życiu na oczy nie widziałam tych przybytków, więc nic więcej nie mogę powiedzieć :?

 

(Wróć, byłam na Kurpińskiego i trafiłam na niemiłą panią doktor, ale może ona jedna taka tam była)

 

A na kogo trafiłaś? mam doświadczenia z Kurpińskiego byłam na dziennym oddziale tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po raz kolejny zapytam o dobrego psychoterapeutę, konkretniej to w nurcie poznawczo-behawioralnym, obojętne czy prywatnie, czy na NFZ, choć ważne, aby wizyta mogła być wkrótce, a nie za pół roku, więc pewnie NFZ odpadnie. Terapia ma być dla osoby, która w terapeutów zwątpiła już, więc istotne jest, aby był to ktoś dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po raz kolejny zapytam o dobrego psychoterapeutę, konkretniej to w nurcie poznawczo-behawioralnym, obojętne czy prywatnie, czy na NFZ, choć ważne, aby wizyta mogła być wkrótce, a nie za pół roku, więc pewnie NFZ odpadnie. Terapia ma być dla osoby, która w terapeutów zwątpiła już, więc istotne jest, aby był to ktoś dobry.

a to jest osoba pełnoletnia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pawellogrd Ciężko doradzić bo dla kogoś może być terapeuta ok a druga osoba odbierze zupełnie inaczej, mogę polecić psychiatrę, który mi się wydaje dobry i może coś zaproponuje ale pywatnie i pierwsza wizyta 150zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dostałem skierowanie na Oddział Nerwic i miałbym do Was pytanie a mianowicie

 

Czy zna ktoś z Was jakiś dobry Oddział Nerwic w Bydgoszczy lub okolicach ?

 

Lub ogólnie z Polski jakiś dobry który możecie szczerze polecić ?

 

Czy macie na ten temat jakieś opinie ?

 

Pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.07.2018 o 13:31, flaming napisał:

Na NFZ ciężko znaleźć kiedy jest potrzebny "NA TERAZ". Jeżeli szybko i prywatnie to szczerze mogę polecić Panią Sylwię z Family-Med. Z tego co się orientuję Stawowa nie ma dobrej sławy choć mogę się mylić, nigdy nie byłam.

 

zmieniła się strona  http://family-med.com.pl mogłoby być to mylące dla kogoś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×