Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dziewictwo i "czystość" kobiety jako wartość nadrzędna.


Rekomendowane odpowiedzi

Jaka czytosc, ?? Gdzie WY zyjecie... :mrgreen: teraz panny maja 13 lat i juz dawno sa przerobione kilka razy. W sumie dziewica mozna byc i do konca zycia, a jak facet glupi to uwierzy :mrgreen: Druga sprawa, dziewictwo to przereklamowany towar, ludzie sa ludzmi i maja swoje potrzeby, grunt to nie ....(ze tak pottocznie napsize) dawac kazdemu, a szanowac siebie i swojego partnera w sprawach milosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agusia wszystko zalezy gdzie przebywasz i w jakim towarzystwie, sa miejsca gdzie w wieku szesnasatu lat ludzie wstydza sie przyznac ze jeszcze nie uprawiali sexu, a sa takie gdzie to jest standartem, ludzie maja inne zainteresowania i przede wszystkim nimi zyja, sam znam co najmniej kilka dziewic w wieku powyzej 20 lat i nie sa ani brzydkie ani dziwne, kazdy robi co chce, ale nie wszytskie dziewczyny daja sie przerabiac w wieku 13 lat, media klamia, a ludzie wyolbrzymiaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwicaman, prawda, masz racje, ale po co rozstrzasac kwestie dziewictwa? A jak facet prawiczek to tez ma byc ok? Moim zdaniem kierujac sie tym, ze chcemy byc z druga osoba, nie powinna byc kwestia dziewictwa/prawictwa tylko to czy nam odpowiada pod wzgledem charakteru itd, oczywiscie pomiajam ekstremalne przypadki osob nagminnie kurfiacych sie. Dla mnie naprawde nie ma roznicy czy ktos byl prawiczkiem czy nie, wazne czy ma dobre serducho i jest cieplym, madrym facetem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agusia no to pewnie jestes spoko :), ja nie rozstrzasam, ale tak sobie pisze bo mam troche czasu, po prostu troche dziwi mnie fakt tego ze koles moze miec az takie sztywne kryteria(choc napisal z czym moze to byc zwiazane), a zdrugiej strony dziwi mnie to wlasnie ze tak ciezko mi w to uwierzyc, moze chce byc jej jedynym i to dobrze :bezradny:

 

ps facet stary prawiczek to ma przesrane, mysle ze kobiety takich nie szukaja ale nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwicaman, wiesz, z jednej strony to fajne - tak wiesz - on prawiczek, ona dziewica - to nauczymy się wszystkiego razem, nie będzie strachu, że dajmy na to ja nie mam doświadczenia on ma, wiec dochodzi dodatkowy stres, jak wypadnę w jego oczach, on już wie jak to zrobić a ja nie. Z drugiej strony, jak dziewczyna ma już doświadczenie, to taki prawiczek = dłuuuga droga do dobrego seksu, generalnie panowie na początku współżycia są sprinterami, wiadomo stres, stres, stres - nie ma w tym nic dziwnego ani wstydu, trzeba ćwiczyć, uczyć się i w końcu jest dobrze.

Wiesz kobiety dawno się wyzbyły "chęci posiadania prawiczka" bo poprzez pokolenia, utwierdziłyśmy się, ze jest to niemal nierealne ;) ....więc (może poza ortodoksyjnymi katoliczkami) żadna z nas nie marzy o prawiczku w kontekście "czystości".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej o to chodzi, ze koles ma kompleksy i dlatego chce dziewice, bo mysli czy podola, a wiadomo ze jak nie ma panna odniesienia to bedzie ok. Poza tym jezeli glownym powodem jest chcec "posiadania" dziewcy, to no to cos z nim nie tak :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka tak tez myslalem i chyba wlasnie chodzi o to co piszesz,

swoja droga nie moge sie powstrzymac od napisania krotkiej historyjki 100 % zdarzyla sie naprawde, w tym wypadku dziewczyna byla dziewica, kolega kuzyna(obaj mieszkaja w stanach) nie.

doszlo do tego ze dziewczyna postanowila sprobowac na imprezie pierwszego seksu, a ze chciala sprawic chlopakowi przyjemnosc

postanowila mu zrobic potocznego loda :P (pewnie kazdy to wie ale blowjob, gdzie blow-znaczy dmuchac ;) ) i tak dziewczyna wziela wacka i zaczela dmuchac jak w balonik :? po kilku chwilach zorientowala sie ze cos nie tak :smile:, chlopak byl mily i musial jej wytlumaczyc, podobno w szkole dlugo sie to za nia ciagnelo. szkoda jej ale jak mi kuzyn opowiedzial to nie moglem wstac z lozka przez 5 minut :). pisze to juz drugi raz, wczesniej albo nikt nie zauwazyl mojego postu albo dla wszytskich ta historyjka jest nieladna, nie wiem moze teraz ktos mnie pochwali:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agusiaww, a powiem ci, ze to zależy 8) ...jeśli para wcześniej przyzwyczai się do dotyku drugiej osoby, do widoku jej nagiego ciała, do całej masy pieszczot ( które można "trenować" przed seksem" ) to powinno się to "odbyć" w miarę bez problemowo...a plus tego taki ze nikt nic nie wie i dużo śmiechu jest o! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i w ogóle, mnie dobija jak ktoś do spraw seksu podchodzi tak poważnie, restrykcyjnie jak Tajemniczy Pan.........to ma być fajne, miłe i przyjemne....trzeba podchodzić do tego z uśmiechem - czasem się udaje a czasem coś nawali, życie ;)

Poza tym nie wyobrażam sobie być z facetem do końca życia jeśli wcześniej z nim nie zamieszkam, nie dojdzie między nami do zbliżenia.....uważam to za naturalną kolej rzeczy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agusia z tego co pisalas to niedlugo bedzie trzeba ich szukac w podstawowce :shock: to moze jednak zrezygnuje z pomyslu, postawie na stare wyjadaczki :smile:

linka on chyba ma tylko ta jedna restrykcje, ale jak juz pojdzie w tango to bedzie siwy dym :lol:

ja tam jednak bede go bronil moze mu sie uda byc z jedna jedyna, wierze w Ciebie chlopie, nie sluchaj nas moze to te nasze nerwice robia z nas takich niecierpliwcoe, a to Ty masz dobry plan :great: albo bierz pierwsza lepsza :roll: nie moge sie zdecydowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×