Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dziewictwo i "czystość" kobiety jako wartość nadrzędna.


Rekomendowane odpowiedzi

Tajemniczy Pan, przesadzasz teraz i to sporo. bo jest róznica pomiędzy manipulowaniem ludźmi przez media, a kręceniem filmów. bo przecież Eli Wallach zginął w Siedmiu Wspaniałych, a widziałem go ostatnio w drugim Wall Street. no chyba, że filmy zostały faktycznie wymyślone po to żęby aktorzy i aktorki mogli i mogły się popieprzyć na boku i potem mówić, że wcale tego nie robili. co jest świetną teorią spiskową. jak wszystkie teorie spiskowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jak dziewica i prawiczek się spotkają itd.. :mrgreen:

I już nikt nie ma problemu . :lol:

 

heheh, tylko nigdy nie ma gwarancji że nie uprawiała seksu oralnego... :mrgreen: a tego nijak sie nie sprawdzi, tego czy była penetracja czy nie zresztą też, a dziewczyny niestety ale zazwyczaj kłamią, szczególnie wiedząc że poczucie wartości ich partnera mocno kuleje i gdy jest ulokowane w tym czy znajdzie czystą dziewicę... i kiedy on nie czuje się mężczyzną, bądź jest konserwatywny, moim zdaniem jest to po prostu zazdrosć o to że dzieczyna już to zrobiła a ja nie i jestem przy niej łajzą, poza tym kobieta to nie jest przedmiot, który posiada się na własność i żąda się żeby był w stanie idealnym, a gdy nie jest to towar odstawia się na półkę, poza tym człowieka kocha się mimo czegoś, a nie za coś, kiedy jest to miłość dojrzała i prawdziwa, a problem nie jest w tym że dziewczyna straciła dziewictwo, to nie ona jest problemem tylko w tej osobie która sie tego z jakichś powodów brzydzi :mrgreen: pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym różni się prostytutka od aktorki która gra sceny łóżkowe (czyli większość z nich) ? Tu seks za pieniądze i tu...więc jaka jest różnica ? Tylko proszę nie piszcie, że aktorka robi to w imię sztuki i innych pierdół, bo to żaden argument...

Chyba logiczne, że aktorka czy aktor grają, czyli udają? Idąc Twoim tokiem myślenia, Schwarzenegger jest naprawdę robotem, bo grał Terminatora? Każdy aktor który "zabija" kogoś w filmie, jest zabójcą? Zastanów się trochę, człowieku.

Podobnie jeżeli chodzi o modelki. Mojego znajomego dziewczyna umieściła na serwisie o modelingu swoje zdjęcia i że tak powiem to były takie zdjęcia, że na nk było by usunięte z powodu niecenzuralnej treści, co gorsza ona je robiła u fotograła, czyli zupełnie u nie znajomego faceta. Kumpel mi w tajemnicy powiedział, że przed nim chodź chodzili ze sobą ponad rok nigdy się nie rozebrała, a u obcego faceta odrazu się rozebrała. Nie wiem ile jej zapłacił i czy w ogóle jej coś zapłacił, bo ona mówiła, że dzięki tej sesji może się "wybić". Oczywiście on odrazu z nią zerwał i z tego co mi wiadomo ona usuneła swoje konto na tym serwisie, czyli jednak chyba się nie wybiła :)

Wiesz, weź pod uwagę, że są na tym świecie ludzie, którzy w przeciwieństwie do Ciebie zdają sobie sprawę z tego, że nagość to rzecz naturalna i nie zatruwają sobie umysłu jakimiś bezsensownymi moralnymi kazaniami, zaprzeczającymi naturze człowieka. Widzę, że wszystko co idzie w parze z naturalnym instynktem powoduje u Ciebie silne oburzenie. Ale to nie nowość. Jeżeli ktoś ma wspaniałe ciało, nie wstydzi się go pokazać, to czemu miałby tego nie robić? Mnie się wydaje, że po prostu jesteś tak strasznie zaborczy i zakompleksiony, że nie mógłbyś znieść faktu, że Twoja potencjalna dziewczyna mogłaby mieć inne zdanie niż Ty i mogłaby być pożądana przez innych. Przecież to zagrażałoby Twojej pozycji, a nie masz na tyle wysokiej samooceny, by zaakceptować taki stan rzeczy.

Teraz tak się znów zastanawiam ile par się w taki sposób rozpadło. Ile dzięki takim serwisom i naiwności dziewczyn, bo tam większość zdjęć to zdjęcia dziewczyn/kobiet.

Cóż, jeżeli partnerzy tych dziewczyn byli tak zaborczy i zazdrośni jak Ty, czy Twój kolega, to być może sporo. Oczywiście, każdy ma swoje zdanie, ale jeżeli dziewczyna pragnie takiej kariery, to nie należy jej zamykać w złotej klatce. Lepiej zaufać i uświadomić sobie, że to tylko zdjęcia. Sorry, ale większość modelek traktuje to jako pracę, a nie jako okazję do przygodnego seksu i zdrady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem jest to po prostu zazdrosć o to że dzieczyna już to zrobiła a ja nie i jestem przy niej łajzą

 

Nie, nie o to chodzi. Załóżmy, że był bym z dziewczyną i zrobilibyśmy ten pierwszy raz, a ona by mnie potem rzuciła to już chyba nie chciał bym mieć kolejnej dziewczyny i to nie tylko z obawy, że zostane skrzywdzony po raz kolejny, ale również z powodu seksu....czuł bym się "zużyty".

 

o nie ona jest problemem tylko w tej osobie która sie tego z jakichś powodów brzydzi

 

Zdaję sobie sprawę z tego, że to ja mam problem, ale w żaden sposób nie mogę się go pozbyć ;/

 

Arsis, a powiedz tak szczerze, czy nie miałbyś nic przeciwko gdyby twoja dziewczna (jeżeli ją masz) zamieszczała swoje nagie zdjęcia w internecie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jak dziewica i prawiczek się spotkają itd.. :mrgreen:

I już nikt nie ma problemu . :lol:

 

heheh, tylko nigdy nie ma gwarancji że nie uprawiała seksu oralnego... :mrgreen: a tego nijak sie nie sprawdzi, tego czy była penetracja czy nie zresztą też, a dziewczyny niestety ale zazwyczaj kłamią, szczególnie wiedząc że poczucie wartości ich partnera mocno kuleje i gdy jest ulokowane w tym czy znajdzie czystą dziewicę... i kiedy on nie czuje się mężczyzną, bądź jest konserwatywny, moim zdaniem jest to po prostu zazdrosć o to że dzieczyna już to zrobiła a ja nie i jestem przy niej łajzą, poza tym kobieta to nie jest przedmiot, który posiada się na własność i żąda się żeby był w stanie idealnym, a gdy nie jest to towar odstawia się na półkę, poza tym człowieka kocha się mimo czegoś, a nie za coś, kiedy jest to miłość dojrzała i prawdziwa, a problem nie jest w tym że dziewczyna straciła dziewictwo, to nie ona jest problemem tylko w tej osobie która sie tego z jakichś powodów brzydzi :mrgreen: pozdrawiam

 

No dobra ale jaka dziewica robiła dobrze innemu facetowi .

Dla mnie to nie dziewica ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie jest zdrowe, ale może za pare (naście) lat się coś zmieni w tym kierunku...chodź nie jest do tego za bardzo przekonany ;/

 

W ogóle to zazwyczaj jestem bez uczuć, radości...jakby uschnięty, nic mnie nie cieszy, nie czuje radości z życia chodź raczej nie mam większych problemów ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×