Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak sie odnajdujecie w zyciu


netop

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sie odnajdujecie w zyciu? np jest zimno ale nie tak strasznie, jestescie sami w domu, tz mieszkacie z rodzicami i np nie macia ani brata ani siostry i co, spotykacie sie z jakąs dziewczyną/chłopakiem aby sie pzesexic, lub cos innego porobic, czy tv ogladacie, czy moze macie mnostwo zajec do porobienia. Bo ja sie znalazlem w tym stanie samotnosci depresji, niemoznosci zrobienia kroku w zadna strone i trwam tak, zycia stracilem kawal, jak pomysle ze stracilem kazdy dzien swojego zycia to az dostaje szybszego bicia serca z przerazenia

 

[Dodane po edycji:]

 

moje istnienie cialo na ktore patrze z bólem ze nie zyje, płacze, chcialbym miec dziewczyne np moc gdzies po cos pojechac zalatwic

 

sam niewiem jak to sie stalo poprostu to sie caly dzas dzieje, ze jedyna przyjemnoscia kazdego dnia jest np napic sie coli i zagrac w gre co tak naprawde jest ucieczką od przezywania cierpienia

 

przeraza mnie mysl ze juz nigdy niebede mogl robic tego co moglem chocby majac 22lata, lub 14lat - np łatwosc jakis sexualnych doznan, ktore juz teraz są niedostepne

 

ze juz nie mam szansy na zwiazek, na milosc, ze juz wszystko stracilem, gdy byla pora brac to niewykorzystalem tego

 

balem sie konca swiata, boje sie ze moze mi sie cos stac w stanie gdy jeszcze niedotknalem zycia, jestem ciagle prawiczkiem, ciagle niemialem swojgo bmw, ciagle niebylem tym umiesnionym suypermenem niebylem chocby na chwile tym uczuciem ktoe jest dla mnie najcenniejsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

balem sie konca swiata, boje sie ze moze mi sie cos stac w stanie gdy jeszcze niedotknalem zycia, jestem ciagle prawiczkiem, ciagle niemialem swojgo bmw, ciagle niebylem tym umiesnionym suypermenem niebylem chocby na chwile tym uczuciem ktoe jest dla mnie najcenniejsze

 

A skąd wiesz czy to akurat Ciebie by uszczęśliwiło? Jesteś chory na depresje zakładam, a wiec raczej i w tych rzeczach nie odnalazłbyś przyjemności. Najpierw trzeba się zmierzyć z chorobą a jeszcze wszystko przed Tobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje ciało żyje , Ty żyjesz. I dlaczego miałbyś nie mieć dziewczyny czy tego czego pragniesz? Piszesz że straciłeś szansę na miłość ale to nieprawda. I co z tego że nie masz bmw? to nie jest koniec świata.. Jesteś teraz załamany, może masz depresję.. Ale kiedy się zmierzysz z tą chorobą wszystko będzie dobrze. Wiem to ze swojego przykładu. Sądziłam że będe sama do końca życia, że nie będe szczęśliwa, płakałam i chciałam umrzeć, a teraz jestem szczęśliwa z tego że żyje. Pomogły mi rozmowy z psychologiem z którym na początku nawet nie chciałam rozmawiać, ale w końcu się przełamałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe parszywe swinie sie zebraly ujadac, dokladnie rozmowy w toku robią :) tylko na was czekalem:) oh anene amfce :) ten koles ma juz trzecie konto :) lol, jaki oftop, znowu ta sama taktyka zrobic oftop a potem majac juz uzasadnienie zamkniecie tematu:)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×