Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie dam rady , Matka chce mnie wykonczyc!


Rekomendowane odpowiedzi

Kokonik, po pierwsze musisz zacząć się leczyć, psychiatra, psycholog. Iść do pracy, wyprowadzić się, iść na obdukcję, złożyć doniesienie na policji itd.

W ogóle czegoś nie rozumiem.......jesteś dorosłym facetem ( bez obrazy) ale nie umiesz się obronić przed biciem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kokonik, niestety wiem co to znaczy, bo przeżyłam takie piekło jak Ty. Chyba wizyty u psychiatrów i psychologów uswiadomiły jej, że po części ona też nie jest doskonała i nasze relacje zaczęły się polepszać.

 

Wiele razy miałam myśli by rzucić wszystko, wyjechać, po prostu pewnego dnia wyjść tak jak wychodzę do pracy i już nie wrócić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Paranoja

Sory że w tamat wejde ale mam trochę podobny problem. Matka poszła by na terapie ja też tylko że nie wiem czy to coś zmieni. Mogła byś powiedizeć jak to potem wygląda? Nie widzę jej jak przyznaje się do błędów ani siebie potem w domu z nią. Jak to wyglada? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kokonik napluj matce w twarz bo to jej wina .Ja jak wyzdrowiałem zapytałem mojej matki czemu mi nie powiedziała że masturbacja szkodzi.Ty przestań sie przejmować nią i w ogóle nie słuchaj co ona mówi bo to bez znaczenia.Twój przykład wyraznie pokazuje to co pisałem w niektórych postach.Przeważnie jest tak że Matki po prostu katują emocjonalnie swoje dzieci same o tym nie wiedząc.Tatuś nieobecny?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Twój problem, od jakiegoś czasu przyglądam się rodzinom i widzę co Matka potrafi robić zwłaszcza pod nie obecność Ojca.Możesz jej powiedzieć żeby się na tobie nie wyżywała za ojca, prosto w oczy.Tez miałem takie objawy jak Ty:) One znikną za jakiś czas, ale musisz przestać katować mózg.

 

[Dodane po edycji:]

 

Bo zaburzenia lękowe są na bank z chronicznego katowania mózgu.

 

[Dodane po edycji:]

 

To robota Twojej Mamy.Jesteś zaszczuty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie wprowadzam ludzi w błąd.Opisuje rzeczywistość.Najgorszy możliwy sposób znęcania się nad dzieckiem przez matkę to skłonić je do masturbacji.To jest bolesne i długotrwałe dla dziecka przeżycie.I za to mam dostać ostrzeżenie?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hugim21,

Najgorszy możliwy sposób znęcania się nad dzieckiem przez matkę to skłonić je do masturbacja

SKĄD TY TO CZŁOWIEKU WYTRZASNĄŁEŚ??!!!

Gdzieś to wyczytał w tym temacie, że dochodzisz do takich wniosków??!!

 

Wszędzie widzisz onanizm, wszędzie....radzę zwrócić się po pomoc psychiatryczną bo to co piszesz nie jest normalne.........

Poza tym po raz kolejny przypominam, jeszcze jeden post nie na temat a dostaniesz drugie ostrzeżenie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hugim21, chłopak nawet słowa nie wspomniał o onanizmie a Ty wszędzie go wciskasz wszystkim ludziom.

 

Więc możne przyjmij do wiadomości - jak widać nie każdy ma problem z onanizmem jak ty, nie każdy jak widać masturbuje się tyle co ty, nie każdego (chyba jak ciebie) matka zmuszała do tego....nie wiem co tu jeszcze dodać. Więc z łaski swojej jeśli umiesz pisać tylko o onanizmie i katowaniu mózgu to odpuść sobie to forum, proszę!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×