Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam rejestruje się szukając pomocy dla mojej dziewczyny


nicram

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm. Zaręczyliśmy się na wakacjach. W przyszłym roku planujemy wziąć ślub. Parę dni temu zauważyłem, że moja Kruszynka dziwnie się zachowuje. Unika rozmów. Dodam, że ja studiuje w Krakowie, a moja narzeczona mieszka i studiuje pod Rzeszowem. Powiedziała tylko, że musi mi powiedzieć coś ważnego, ale nie potrafi przez telefon tylko za pomocą smsów. W taki sposób dowiedziałem się, że od pięciu lat choruje na nerwicę lękową. Ta choroba dopadła ją po rozstaniu z chłopakiem i ciągnie się za nią od pięciu lat. Z tego co mi powiedziała ma lęki, częste bóle brzucha powiązane z występowaniem zaburzeń żołądka i częstym oddawaniem moczu. Boi się ludzi. Ostatnio ma też dużo stresów w pracy i dobijało ją to, że ja nie wiem o jej chorobie. Bała się mojej reakcji. Zdecydowała się na zażywanie ziołowych leków uspokajających z melisą i chmielem. Jestem jedyną osobą, która wie o jej chorobie. Pochodzi z małej miejscowości. Boi się reakcji rodziców, rodzeństwa, znajomych. Ostatnio dużo czytam na temat tej choroby. Szukam specjalistów z województwa Podkarpackiego. Z racji tego, że oboje jeszcze się uczymy nie dysponujemy dużymi środkami finansowymi. Nie wiem od czego zacząć. Jakich specjalistów szukać: psychologów, psychiatrów, psychoterapeutów? Martwię się, bo naprawdę Kocham swojego Robaczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nicram ważne żebyś ją wspierał, był przy niej , był wyrozumiały, porozmawiaj z nią , powiedz że wybierzesz się z nią do lekarza np psychologa i zapewnij że będziesz przy niej trwać, niech czuję że może na Ciebie liczyć, jej na pewno jest trudno po poprzednim związku i pewnie ma obawy żeby nie być zranioną po raz kolejny, powodzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×