Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Zielona Góra]


frontiero

Rekomendowane odpowiedzi

To mój pierwszy post na tym forum dlatego chciałam sie też przywitać ze wszystkimi:) cierpię na nerwicę natręctw od około 2 lat, nie znam nikogo kto również byłby na to chory. Z wielką chęcią poznałabym, wymieniła doświadczenia no i wiedziałabym ze ten ktoś rozumie o czym mówie i co czuje:) Ktoś chętny;>;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bam ja pracuje jaka doradca klienta :) i radze sobie swietnie kocham moja prace i dobrze sie w niej czuje jak mam klientow calkiem zapomninam o chorobie

 

dasz sobie rade !!!!!!!! mysl pozytywnie wiem ze ciezko ale jak trafisz na prace to zobaczysz ze bedzie dobrze napewno sobie poradzisz

 

trzymam kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak, że każda praca mnie przeraża uważam, ze w żadnej sobie nie poradze chociaż chce pracować naprawde chce Ehh nie wiem jak to bedzie

Borykam się z podobnym problemem.Podejmowałem już różne prace, ale żadna mi nie ''odpowiadała'' (lęk przed odpowiedzialnością).Obecnie jestem na bezrobotnym (pomimo ze ukończyłem studia) ,nie mogę się ''odnaleźć'' w codziennej rzeczywistości.(systematycznie odwiedzam psychologa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do zapytania.

 

---- EDIT ----

 

Nie ma w Zieloneh Górze dobrych terapeutów ani psychologów. A psychiatrów to już w ogóle. Nie wiem jak z innymi miejscowościami w lubuskiem? Może w Gorzowie coś jest? Niech ktokolwiek się odezwie w tym temacie, nawet jeśli nie znalazł dobrych terapeutów ani posychologów z Zielonej Góry, to niech opisze tych u których był i nic mu nie pomogli, bo bardzo możliwe, że bylismy u tych samych.

 

---- EDIT ----

 

P.S. Czemu ten topic jest przyklejony? Przez to nie idzie do góry :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×