Skocz do zawartości
Nerwica.com

jestem nikim... macie tak?


czarnapasqda

Rekomendowane odpowiedzi

"Teraz pozostało mi tylko bierne przyglądanie się jak świat wokół mnie przemija."

 

"osob mi mowi, ze mloda jestem i cale zycie przede mna. Ale przez bledy mlodosci dalsza czesc zycia nie bedzie wcale lepsza, wrecz przeciwnie. Do tego czuje sie bardzo nieprzystosowana do zycia w dzisiejszych czasach. Coraz wiecej rzeczy po prostu mnie przerasta"

 

"Ja mam 25 lat. Czuję się ciągle samotna. Niepotrzebna nikomu.

Chciałabym kogoś poznac żeby miec z kim porozmawiac."

 

"wno zakonczyl sie moj (chory) zwiazek, w ktorym pokladalam wielkie nadzieje. Przez prawie rok mialam po co i dla kogo zyc. Po raz kolejny sparzylam sie, zniechecilam do facetow i swiata. Kiedys niby korzystalam z zycia, az za bardzo, wielu rzeczy teraz zaluje. Czuje sie zle, bo jak jest wiosna, swieze powietrze wieczorem ja siedze sama w domu. W cieple letnie wieczory podobnie. Teraz zaczyna sie zima i nawet nie mam z kim wyjsc na spacer, a bardzo lubie jak proszy snieg"

 

"Ja też jestem nikim.

Dno."

 

"Agnieszka 1988 dlaczego ?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też jestem nikim :why::why::why::why:

i chyba mam psychozy ,a studia i pracę pierd....ę ,a i jeszcze mam histrioniczną osobowość

 

A byłaś u psychologa ?

 

[Dodane po edycji:]

 

Lolita, bo sama do siebie nie mam szacunku, więc trudno, żeby inni go mieli... Jestem głupia też przy okazji i naiwna.

 

Strasznie bliskie sa mi te slowa, niestety :(

 

Jakie kroki zrobiłyście żeby to zmienić ?

 

Czy użalanie się nad sobą coś zmienia ? Czy może nie chce Cie nic zmieniać bo wygodniej jest się użalać nad sobą ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam rozumieć że obecny stan w którym się znajdujecie wam się podoba ? ;)

 

Mowie za siebie - nie podoba mi się, ale nie umiem żyć inaczej. Chciałabym, ale nie umiem.

A uzalanie sie dobra rzecz, co mi pozostalo innego. Mam mowic, ze jest super jak nie jest? Użalaniem się raczej nie krzywdzę innych tylko (ewentualnie) siebie. To sobie chociaz posmęce i ponarzekam jaka to ja bezwartosciowa i nic nie warta, przynajmniej nie tlumie w sobie tego żalu i sie nie oszukuje. Jestem ze soba szczera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam rozumieć że obecny stan w którym się znajdujecie wam się podoba ? ;)

 

Moja odpowiedź była raczej ironiczna.

Jakbyś zajrzała w moje posty zauważyłabyś, że u mnie jest taka sinusoida. Góra, dół, góra, dół. Oznacza to, że walczę. Czasem jednak jest dzień, jak dziś czy wczoraj, że nie mam siły i czuję się, jak gówno. I uważam, że wtedy mam prawo narzekać.

W ogóle, co to za określenie "użalać się nad sobą"? Mówię kiedyś do mojej terapeutki, że jeden dzień spędziłam w łóżku, użalając się nad sobą... Ona na to, że nie powinnam używać tego określenie, bo każdy czasem z różnych powodów ma gorszy dzień i ma ochotę tylko przeleżeć i najlepiej nawpieprzać się czekolady. Każdy człowiek ma prawo do gorszego samopoczucia, do narzekania. To nie jest nic negatywnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam rozumieć że obecny stan w którym się znajdujecie wam się podoba ? ;)

 

Mowie za siebie - nie podoba mi się, ale nie umiem żyć inaczej. Chciałabym, ale nie umiem.

A uzalanie sie dobra rzecz, co mi pozostalo innego. Mam mowic, ze jest super jak nie jest? Użalaniem się raczej nie krzywdzę innych tylko (ewentualnie) siebie. To sobie chociaz posmęce i ponarzekam jaka to ja bezwartosciowa i nic nie warta, przynajmniej nie tlumie w sobie tego żalu i sie nie oszukuje. Jestem ze soba szczera.

 

 

Czytając twoje posty widzę jaką wartościową osobą jesteś . :)

hmm... nie wiem czy jesteś tak do końca ze sobą szczera .(nie odbierz tego źle) wiele rzeczy sobie wmawiasz , być może a raczej najpewniej jest inaczej niż myślisz . :)

 

Dlaczego sądzisz że jesteś bezwartościowa ?

 

stardoll umiesz żyć inaczej ale nad tym też trzeba popracować :)

Ja ciągle nad sobą pracuje .Zmieniań tok myślenia na inne tory .

 

[Dodane po edycji:]

 

Czyli mam rozumieć że obecny stan w którym się znajdujecie wam się podoba ? ;)

 

Moja odpowiedź była raczej ironiczna.

Jakbyś zajrzała w moje posty zauważyłabyś, że u mnie jest taka sinusoida. Góra, dół, góra, dół. Oznacza to, że walczę. Czasem jednak jest dzień, jak dziś czy wczoraj, że nie mam siły i czuję się, jak gówno. I uważam, że wtedy mam prawo narzekać.

W ogóle, co to za określenie "użalać się nad sobą"? Mówię kiedyś do mojej terapeutki, że jeden dzień spędziłam w łóżku, użalając się nad sobą... Ona na to, że nie powinnam używać tego określenie, bo każdy czasem z różnych powodów ma gorszy dzień i ma ochotę tylko przeleżeć i najlepiej nawpieprzać się czekolady. Każdy człowiek ma prawo do gorszego samopoczucia, do narzekania. To nie jest nic negatywnego.

 

Moja nie. ;)

 

Ile masz tych dni dobrych a ile złych ?

 

A jak nazywasz te dni kiedy jesteś smutna ?

 

Owszem każdy człowiek ma prawo do gorszego samopoczucia : Zgadzasz się z tym że to nic negatywnego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy użalanie się nad sobą coś zmienia ? Czy może nie chce Cie nic zmieniać bo wygodniej jest się użalać nad sobą ? ;)

 

 

Ja nie uzalam sie nad soba, a przynajmniej nie mam takiego zamiaru. A w tym, ze chce czasem to z siebie wyrzucic nie widze nic zlego. Nie raz juz probowalam "cos" zmienic, lecze sie, tylko czasem przeszlosc i brak perspektyw na przyszlosc moze skutecznie zniechecic do wszystkiego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam rozumieć że obecny stan w którym się znajdujecie wam się podoba ? ;)

 

Moja odpowiedź była raczej ironiczna.

Jakbyś zajrzała w moje posty zauważyłabyś, że u mnie jest taka sinusoida. Góra, dół, góra, dół. Oznacza to, że walczę. Czasem jednak jest dzień, jak dziś czy wczoraj, że nie mam siły i czuję się, jak gówno. I uważam, że wtedy mam prawo narzekać.

W ogóle, co to za określenie "użalać się nad sobą"? Mówię kiedyś do mojej terapeutki, że jeden dzień spędziłam w łóżku, użalając się nad sobą... Ona na to, że nie powinnam używać tego określenie, bo każdy czasem z różnych powodów ma gorszy dzień i ma ochotę tylko przeleżeć i najlepiej nawpieprzać się czekolady. Każdy człowiek ma prawo do gorszego samopoczucia, do narzekania. To nie jest nic negatywnego.

 

Moja nie. ;)

 

Ile masz tych dni dobrych a ile złych ?

 

A jak nazywasz te dni kiedy jesteś smutna ?

 

Owszem każdy człowiek ma prawo do gorszego samopoczucia : Zgadzasz się z tym że to nic negatywnego ?

 

Jak mam zły dzień to nazywam to "dniem z b.e.", czyli bólem egzystencjalnym :mrgreen:

Ostatnio mam więcej gorszych dni niż lepszych, bo mam duży problem ze znalezieniem pracy, ale mam nadzieję, że w końcu coś dorwę...

Myślę, że w tygodniu przynajmniej 1 dzień mam zwalony.

I tak, uważam, że raz na jakiś czas załamanie się i odcięcie od wszystkiego nie jest niczym złym. Lepiej przeryczeć jeden dzień niż iść gdzieś, przykleić sobie uśmiech do twarzy i udawać, że jest :great:

Nie można dusić emocji, bo potem one wracają i muszą znaleźć upust.

 

[Dodane po edycji:]

 

czasem przeszlosc i brak perspektyw na przyszlosc moze skutecznie zniechecic do wszystkiego...

 

Dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie korzystałam z życia i nie korzystam do tej pory. Wiele rzeczy mnie ominęło. Jestem dośc delikatną i wrażliwą dziewczyną. Wiele biorę do siebie. Przejmuję się wszystkim.

 

Mam dokładnie tak samo. Przez całe życie słabo rosłam i źle się rozwijałam fizycznie, z tego powodu byłam odrzucana przez otoczenie i na każdym kroku udowadniano mi, że jestem niczym. Wszystko poświęciłam swoim rodzicom, spełniałam wszystkie ich zachcianki, przeżywałam i przeżywam do dziś ich nastroje. Nie tylko zresztą ich, ale wszystkich wokół mnie. Też tłumię emocje, bo moja rodzina uznałaby mnie za wariatkę. Jestem nieudolna, bo nic mi nie wychodzi i do niczego się nie nadaję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×