Skocz do zawartości
Nerwica.com

Moja dziewczyna ma czesto zaburzenia nastroju


wojtas30

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam 30 LAT I poznałem 7 miesięcy temu poznałem kobietę, z która mogłem o wszystkim rozmawiać czułem się pierwszy raz zrozumiany.

Po dwóch miesiącach zauważyłem u niej zmiany nastroju KTORE TUMACZYLA ze przerastają ja jej obowiązki rodzinne. Nastroje jej wyglądają w taki sposób ze np. Jednego dnia stawiam kawę na ten stol i jest dobrze a na drugi dzień już są wielkie pretensje, dlaczego nie postawiłem na ten inny. Tak samo jest ze raz dotykam ja i jej się to podoba a drugie dnia albo za tydzień później chce się podobnie zbliżyć to mnie odrzuca i mówi ze mam sobie lalkę gumowa znaleźć. Rozmawiałem już z nią tyle razy na jej zachowanie ze tak nie może być ze miesiąc jest super a jednego dnia nagle tydzień jest porostu masakra nic nie mogę powiedzieć nic nie mogę zrobić, bo wszystko jest zle.MÓwi ze pracuje nad tym ze to jest związane tez ze wcześnie wyszła z domu i stanęła na własnych nogach, bo od rodziców jak dobrze zrozumiałem miłości nie otrzymała. Mówi mi jednego dnia ze potrzebuje zrozumienia i wie ze się staram ze jest jej dobrze zemną itd. A parę dni później np.. Mowie ze robię innym słowem wszystko złe. Co ja mam zrobić czy to są stany depresyjne u niej? Kocham ja on mówi to samo, ale sama nie wie, dlaczego tak jest i tego załujeDochodzi do takich dziwnych sms ze pisze ze zasługuje na lepsza jak już nie mogę i jej kolejny raz mowie ze cos jest nie tak znią ze tak nie może być, co mam zrobić

ps.sorki za pismo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×