Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam...pomożycie ? chodzi o koszmary...


noooop

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 14 lat i od roku moje sny są bardzo dziwne...częśto mi sie śni jak ktoś mnie morduje , jak widze ludzi którzy idą np. z uciętą nogą ...ostatnio mi się śniło , że miałam dziure w szyji , w niej wenflon i ja go sobie wykładałam i palce wkładałam...to strasznie bolało....albo , że spałam przez 7 dni na cmentarzu , a jak wróciłam to mnie zabić chciała szmaciana lalka...miała straszny śmiech....często mi się śnią pogrzeby , duchy...albo ze mnie wilki zagryzają... Najgorsze jest to , że ja to wszystko czuje na reala.... I jak się budzi to mnie boli np. jak mi w snie rękę ucieli to mnie ręka strasznie boli. Nie wiem co jest bo moje życie jest super i nie mam za dużo zmartwien ani nic... Czemu tak mam i co zrobić , żeby przeztało ? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poczatek przestaw łóżko. Postaw je w inne miejsce, jezeli stoi w rogu to po przekatnej.

 

Dodatkowo dobry na spokojny sen jest wysilek fizyczny (przed snem), w przeciwienstwie do intelektualnego: myslenie nie pomaga zasnac. A to dlatego ze w trakcie snu nasz mozg dalej "mysli", z tym ze przewaznie z wylaczeniem swiadomosci. Sny sa efektem tych ukrytych mysli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm.. moze faktyczznie zastanów sie czy nie ogladasz za duzo filmow z brutalnymi scenami.. czasem to potrafi sie bardzo dlugo udzielac.. i moze postaraj sie jakos wyciszyc przed snem.. a moze czzyms sie stresujesz ? nie wiem szkola.. przyjaciele.. i przekłada sie to we snie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×