Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zagubienie siebie


Skoczek

Rekomendowane odpowiedzi

Wymęczyłem swój organizm, dałem mu kopa - dwie bezsenne noce i troche za dużo siedzenia w emocjach i kofeiny. Potem się dodatkowo wymęczyłem. Przespałem pierwszą noc normalnie, a potem się zaczęło - takie odrywy od rzeczywistości w ciągu dnia, a w nocy bezsenność. Przebudzenia o 6 rano, trzęsąc się i nie mając pojęcia co się dzieje. Ten etap już minął, ale od przeszło 3 tygodni nie jestem sobą. Jestem tego świadom, ale czuje się, jakbym stopniowo uciekał z własnej głowy - i troche się tego boje.

Nie robie rzeczy, które normalnie robiłem instynktownie - np zjeść śniadanie, wykąpać się. To nie to, że mam do tego jakiś wstręt - np brak apetytu, tylko poprostu jakbym nie miał podświadomości - mój mózg o tym nie myśli. Totalna obojętność. Dochodzą do tego problemy ze snem. Każdej nocy budze się od 1 do 3 razy i czuje się, tjbym w ogóle nie spał - nie odczuwam zmęczenia ani wypoczęcia, takich wewnętrznych. Potrafię np przejechać swój przystanek. Moge się skupić na tym, co ktoś mówi, ale czasami nie dosłyszę, albo raczej nie dorozumiem słowa, jakiegoś prostego. Pozatym brak myśli w głowie - takiego szerszego planu - już z oglądaniem filmów jest problem. Prawie nic nie zapamiętuje. Tzn może i zapamiętuje, ale potem nie mogę tego wydobyć. Troszkę jakby gorzej widzę, słyszę. Nie mam ŻADNYCH omamów ani halucynacji, nic mi się nie wydaje, nie mam manii prześladowczych. Robię rzeczy niedokładnie, nieprecyzyjnie, często nie mogę znaleźć odpowiednich, precyzyjnych słów. Nie czuje muzyki na takim poziomie emocjonalnym. Ale najgorszy jest BRAK POCZUCIA CZASU. Taki zupełny i ta świadomość, że leci jak cholera. Nigdy czegoś takiego nie miałem. 2 ostatnie tygodnie przeleciały mi przez palce. To na bank jakieś zaburzenia w funkcjonowaniu mózgu. Czy to właśnie jest derealizacja z depersonalizacją - objawy nerwicy? Dodam jeszcze, że mam tiki nerwowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

mam całkiem podobnie. Nie mam poczucia czasu, w ogóle nie czuję zmęczenia, mam uczucie zgubienia się, nie odczuwam muzyki emocjonalnie, czuję się jakbym był za murem, nie mam już zainteresowań i to nie jest depresja ani schizofrenia, czuję zmianę w swoich myślach. To był stan, w którym nie brałem leków na schizofrenię.

Ważne! Leczyłem się rok, jeździłem po psychiatrykach i klinikach. Lekarze nie wierzyli mi. Podejrzewali u mnie różne choroby, np. schizofrenię. Wykonałem różne testy i żadne nie z nich nie wykazały, że mam schizofrenię. Posłuchaj mnie uważnie! Może to nie będzie dobra wiadomość, ale pomocna. Lekarze ci nie pomogą! Oni posiadają tylko leki na schizofrenię i depresję. Leki na depresję nie działają w ogóle! A leki na schizofrenię strasznie pogarszają stan choroby. W pewnym sensie nie mam myśli, ale rozumiem. Nie czuję nic, ani to że żyję. Mam nadzieję, że nie bierzesz leków i jest jeszcze szansa na wyleczenie Cię.

Porada: udało mi się na jeden dzień wyleczyć z tej dysfunkcji mózgowej. Zjadłem wtedy czekoladę z alkoholem i spróbowałem wyczyścić sobie umysł ( nie myślałem o niczym ). Nie wiem czy to przez to, ale warto spróbować. Tylko uważaj z alkoholem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo kiedys muzyka sprawiala mi przyjemnosc I lubilem bardzo dlugo jej sluchac, teraz juz nic mi nie sprawia radosci nie czuje zadnych emocji tylko pustke. Niewiem czy da sie z tego wyleczyc w moim mozgu nie ma zadnych mysli czuje sie jak by byl wyproty z emocji I czuje sie jak bym byl wrakiem czlowieka bez uczuc. Do tego nic mnie nie interesuje, jak bym mial to wszystko gleboko w przeslowionej czarnej du...pie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×