Skocz do zawartości
Nerwica.com

<problem>dziewczyny/związki/rozstania


jacekx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was, mam ostatnio taki problem który zaobserwowałem u siebie w sumie, jestem ciekaw co ludzie że tak powiem zajmujący się psychologią.

 

Ogólnie jest tak że mam na chwile obecną dziewczyne z którą jestem dłuższy czas i poznałem nową około 4 miesiace temu.

Może to zabrzmi dziwnie ale nie chce stracić żadnej z nich. Gdybym miał wybierać wybrałbym tą z którą jestem dłużej ( wiecej przezyc, czasu, lepiej sie znamy itp) natomiast tez nie chcialbym konczyc z ta druga;] Tez jest fajna tez sie z nia dobrze dogaduje.

 

Ogolnie nie jest tak ze mam ktoras z nich 'w pompie' czy zle traktuje, nie zalezy mi mysle tak na lozku jak na przywiazaniu uczuciowym tak bym to ujal.

 

Lubie miec do kogo wrocic czuje sie wtedy lepiej. Kiedy jakas ze mna 'zrywa' z powodu tego ze np krece, czuje ze trace cos waznego,'wkurza' mnie fakt ze bedzie z kim innym, czuje niepokoj, staram się wtedy taki związek ratować,po czym czuje sie spokojniejszy.

 

Wiem ze to troche dziwne, bywalo juz kiedys ze mialem problemy z wiernoscia na dluzsza mete, nie chodzi tu o zdrade sexualna ale wlasnie poznawanie nowych dziewczyn i przywiazywanie sie emocjonalne w czasie jak juz z jakas jestem.

 

Jesli chodzi o moje 'tło' to w rodzinie najlepszego przykladu nie mialem. Ojciec poznal inna kobiete jak juz bylem maly, rodzice natomiast nigdy do konca sie nie rozstali.

 

Zadaje sobie sprawe z tego ze moim zachowaniem moge ranic inne osoby. Mysle ze dosc starannie opisalem swoj problem.

 

Co o tym myslicie, Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jacekx, myślę, że jesteś taki pies ogrodnika. Znalazłeś dwie fajne dziewczyny to teraz będziesz je trzymał i zeżre Cię zazdrość, jak któraś odejdzie do innego chłopaka. Nie możesz tak sobie pogrywać, no chyba, że te panny lubią miłosne trójkąty, w co wątpię. One na pewno szukają kogoś kto je pokocha i się dla nich poświęci, a Ty ewidentnie ani jednej ani drugiej nie traktujesz poważnie. Rada: zdecyduj się chłopie i nie myśl tylko o swoich zachciankach.

Zaraz na pewno wypowiedzą się koledzy forum, którzy są samotni i oddaliby wiele za wartościową i fajną dziewczynę ;) Ty masz dwie i na dodatek którąś z nich (jak nie obie) w końcu zranisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jacekx, pomyśl, chłopaku, zachowujesz się jak niedojrzały egoista :roll: co to w ogóle za pytanie, to chyba oczywiste, że dziewczyna nie lubi jak się ją zdradza. A jak masz wątpliwość to zapytaj: "Hej kochanie, a co byś powiedziała na wolny związek? Bo poznałem niedawno taką fajną koleżankę, na pewno ją polubisz..." Mogę się założyć że dostaniesz od niej z liścia tak że zapiecze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jacekx,

 

Ja Cie rozumiem i wiem jaki to bol zdecydowac sie na jedna kobiete. Mam lzy w oczach i czuje Twoja rozpacz. Polecam moje rozwiazanie - piwnica i lancuch z futerkiem. Moje niewolnice sa zadowolone i nie kloca sie - wiedza, ze musza sie mna dzielic :105:

 

Prawda Wiola ? :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no Stary .... to żeś poszedł po bandzie. Niektórzy przez całe życie ni mogą sobie znaleźć żadnej a Ty chcesz mieć dwie ?

Pamiętaj że za chwile to się wyda i zostaniesz sam jak palec bo obie od ciebie pójdą w cholerę. Wtedy będzie tragedia.

Nie sadzę żebyś kochał którąkolwiek z nich ...może jesteś co najwyżej zauroczony ale istnieje ryzyko że one kochają Ciebie całkiem szczerze ....chcesz się zmierzyć z ciężarem odpowiedzialności za ich złamane serca jak się sprawa rypnie ??? Sorki Stary ale którąś z nich musisz zwolnić (jak najłagodniej) aby nie zranić jutro obu !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czym Twoim zdaniem? noo że zasługuje niby...

Oczywiście, ze dziewczyna zasługuje na kogoś lepszego a nie na faceta który jej nie szanuje, okłamuje i zdradza....każdy człowiek który jest wierny zasługuje na to samo........pamiętaj, what you give is what you get.

Kiedyś karma się odwróci i zostaniesz potraktowany tak samo jak traktujesz te dziewczyny.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka,

 

Jeśli moja wypowiedź została ocenzurowana to nie widzę problemu, ale czemu nie moje słowa są w moim poscie?

 

[Dodane po edycji:]

 

linka,

 

Jeśli moja wypowiedź została ocenzurowana to nie widzę problemu, ale czemu nie moje słowa są w moim poscie?

 

AAA i to o tej karmie to do mnie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

A ja napiszę serio. Jeśli uczucia Cie nie mówią, co robić, to rozważ na chłodno, racjonalnie, albo jakkolwiek, byle podjąć jakąś decyzję. Możesz się nie zgadzać, ale uważam, że nawet zła decyzja jest lepsza niż żadna. Trzeba dokonywać w życiu wyborów i ponosić konsekwencje, bo inaczej nie posuwamy się do przodu. A grając na dwa fronty stracisz obie, jak się wyda. No chyba, że tak chcesz, może trzecia kobieta to rozwiąże?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jacekx ty sie zachowujesz jak mój brat, a później każda laska mi płacze jaki to z niego ch..ek jest . Sorry ale nie znoszę takich egoistów jak Ty jak to już wcześniej napisali .. daj spokój dziewczynie , niech znajdzie kogoś kto na nią będzie zasługiwał. I ciekawe kiedy trafisz na taką laseczkę która będzie traktowała Ciebie w taki sposób jak Ty teraz inne dziewczyny :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×