Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy od nudzenia się można zwariować?


offlive

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam następujące pytanie, czy od nudzenia się można zwariować?

Bo już chyba mam jakieś niepokojące objawy,

Każdy mój dzień jest identyczny, Każdy tydzień zaczyna być podobny do poprzedniego, i tak już od kilku miesięcy,

Nie mam żadnej pracy, nie mogę też znaleźć, mieszkam w małym miasteczku gdzie nie ma dosłownie niczego do roboty. Nie mam ani jednego znajomego, nie dlatego że nie chcę mieć, ale dlatego że poprostu nie mam z nikim kontaktu, Ile to można chodzić z psem na spacery żeby tylko zabić czas, i tak z dnia na dzień, całkowita alienacja, czuję sie jak bym był z jakiejś innej planety, cholera nie wiem co robić..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

offlive, zwariować niekoniecznie, ale na pewno może to na Ciebie bardzo źle wpłynąć.

 

Jestem w podobnej sytuacji. 7 tydzień się właściwie opier...am. Rzuciłam pracę, szukam nowej, ale nie ma nic na horyzoncie póki co... Przy okazji rzucam też studia prawdopodobnie. Nie mam po co wychodzić z domu, bo przecież nie będę tak łaziła bez celu, zwłaszcza w taką pogodę. Każde wyjście ze znajomymi lub jakieś hobby tak naprawdę wiąże się z kasą, a tej brak z racji chwilowego (mam nadzieję) bezrobocia.

Co mogę Ci poradzić?

Początkowo ten stan bardzo mnie dołował, ale stwierdziła, że użalając się nad sobą, nie poprawię swojej sytuacji. Może poczytaj jakieś książki? Możesz dyskutować również na jakichś forach :P np. na tym :mrgreen: Ja np. zabieram się z kimś z rodzinki, jak jedzie coś załatwiać. Jest to jakaś tam rozrywka zawsze, bo przynajmniej zobaczę jakichś ludzi. Oglądam też filmy, a nawet sprzątam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×