Skocz do zawartości
Nerwica.com

problem ze sobą


toporzec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mój problem jest chyba nietypowy- sam nigdy bym nie pomyślał, że coś takiego jest możliwe. Ale do rzeczy:

problem dotyczy sytuacji sprzed ponad roku. Napiszę wprost, w skrócie: byłem z pewną kobietą, w międzyczasie utrzymując kontakt z inną znajomą. Tą znajomą traktowałem wyłącznie po koleżeńsku, nie żywiłem do niej żadnych uczuć, ale mimo próśb mojej Kobiety nie zerwałem z nią kontaktu. Doszło do tego że zacząłem Ją w tej sprawie okłamywać. W tym momencie muszę jeszcze raz podkreślić- pamiętam bardzo wyraźnie, że nie żywiłem żadnych uczuć do tej znajomej, i traktowałem ją wyłącznie jak koleżankę, nie miałem wobec niej żadnych planów.

Po pewnym czasie moja Kobieta dowiedziała się o tych kłamstwach, o tym że Ją oszukiwałem, dostałem bardzo dużego "kopa w dupę", bardzo mocno się to też na mnie odbiło.

Ale, do rzeczy: otóż ostatnio dostałem do ręki dowody, z których jasno wynika, że moje relacje z tą znajomą były zupełnie inne od tego, co pamiętam. I w tej chwili jestem w sytuacji której kompletnie nie rozumiem: z jednej strony mam w głowie to, co pamiętam, a z drugiej to, na co mam dowody. I jedno z drugim się kompletnie nie pokrywa.

Czy ktoś spotkał się z taką podobną sytuacją? Wypowiedzcie się, bo póki co czuje się jak wariat który żyje w wyimaginowanym świecie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×