Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ogromny problem


Gość L:)

Rekomendowane odpowiedzi

Powód moich nerwic i depresji - rodzina, a właściwie ojciec, odciął mnie od źródła finansowania psychiatry. Nie mam pracy, nie mam kasy, i nie wiem co zrobić. Najgorzej jest z lekami, nie wiem teraz co mam poczynić ; ( , jak mi się skończą nie będę miał recepty na nowe. Mógłby mi ktoś coś poradzić co powinienem zrobić ?! :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L:), :-| zarejestrować się jako bezrobotny, iść do psychiatry na NFZ a później znaleźć jakąkolwiek prace, choćby dorywczą żeby znaleźć kasę na leki. Swoją drogą zostałeś totalnie bez środków do życia? Masz co jeść? Może poproś o pomoc jakąś rodzinę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EL Chupacabra - 20

 

linka - tak zrobię, problem w tym że jestem z małej miejscowości, mam gdzie mieszkać i co jeść, ale mam terror od rana do wieczora który mnie totalnie wykańcza, gorzej niż gdybym miał głodować. Chcę uciec, miałbym nawet gdzie (do dużego miasta), ale wpierw muszę zahaczyć jakąś pracę na odległość by mieć na spanie i jedzenie. Póki co problem jest, bo mam ostatnie opakowanie leków i muszę coś wymyśleć a środków mam całe 10 zł, nawet studia będę musiał chyba przerwać przez to...

 

Rodzina mi szkodzi, tu jest całe sedno moich problemów, a ja nie mam jak się od tego wydostać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EL Chupacabra - 20

 

linka - tak zrobię, problem w tym że jestem z małej miejscowości, mam gdzie mieszkać i co jeść, ale mam terror od rana do wieczora który mnie totalnie wykańcza, gorzej niż gdybym miał głodować. Chcę uciec, miałbym nawet gdzie (do dużego miasta), ale wpierw muszę zahaczyć jakąś pracę na odległość by mieć na spanie i jedzenie. Póki co problem jest, bo mam ostatnie opakowanie leków i muszę coś wymyśleć a środków mam całe 10 zł, nawet studia będę musiał chyba przerwać przez to...

 

Rodzina mi szkodzi, tu jest całe sedno moich problemów, a ja nie mam jak się od tego wydostać...

 

Nie masz wyboru - trzeba isc do pracy. Przerabane :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×