Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mamuśki.pl ;D


harpagan83

Rekomendowane odpowiedzi

Mam gdzieś zdanie niemądrego walić to że obraża kobiety i jest nie taktowny swoich uwagach. Mnie podobają się starsze dziewczyny o demnie. Na pewno można to wytłumaczyć w psychologiczny sposób, może nie najlepsze relacje z Mamą?

Ale jestem zadowolony ze swoich preferencji, od małego podniecały mnie właśnie, nauczycielki, sąsiadki mężatki itp. Jestem niczym Milf Hunter :yeah: Przeleciał bym Matkę Stiflera :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tamten wątek toczył się bardzo spokojnie i w miłej atmosferze do czasu gdy moderatorzy dopuścili do wyzwisk ze strony forumowiczów, którzy w ogóle nie brali i nie mieli zamiaru brać udziału w dyskusji.

Możesz to z polskiego na nasze przełożyć, bo ja jakoś nie kumam- pewnie przez starość :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uprzedzam, że poprzedni temat był zamknięty zaraz po tym jak zaczęły się wyzwiska, radzę wszystkim potraktować to jako upomnienie i przypomnienie regulaminu. Chyba już tam daliśmy upust prywatnym opiniom..... Jeśli tutaj zaczną się wyzwiska, prywatne wycieczki, przepychanki słowne, temat zostanie także zamknięty i zostaną rozdane ostrzeżenia.

 

Swoją drogą harpagan83, jaki jest cel założenia tego tematu? Kolejna kłótnia? :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tamten wątek toczył się bardzo spokojnie i w miłej atmosferze do czasu gdy moderatorzy dopuścili do wyzwisk ze strony forumowiczów, którzy w ogóle nie brali i nie mieli zamiaru brać udziału w dyskusji.

 

co poradzic :(

 

Starsi ludzie niestety czesta uciekaja sie do agresji - zobacz co sie dzieje w autobusach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemądry, nie...na naszym forum tak się nie robi 8)

Poza tym, założyciel tematu zlikwidował konto, od kilku stron nie było tam żadnej konstruktywnej wymiany zdań. Temat zamknęłam. Jeśli ktoś uważa że niesłusznie - proszę pisać do admina.

Po raz kolejny proszę, pisać na temat, bo zaczyna się offtop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, myślę,że niemądremu chodzilo o to co również mnie drażni..wpada,ktos,kto niespecjalnie wie o co biega,nie wypowiadal swojej opinii,nie argumentuje-tylko szybko sie wyrzyguje i ucieka.Uwielbiam takie "komentarze"-do dyskusji wnoszą nic,ale komus dalo 5 minut uwagi i okazje do pobluzgania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere,

Haniu, ja rozumiem o co mu chodziło i nie ukrywam ,że napisałam to z czystej złośliwości, ponieważ wkurzają mnie jego komentarze, na temat dojrzałych kobiet , więc też próbuję mu dopiec przy każdej możliwej okazji :twisted:

Mam nadzieję,że się załapałam na temat - chodzi o stosunek niemądrego do "mamusiek":)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[videoyoutube=mV8-CHt8JXY&feature=related][/videoyoutube]

 

[Dodane po edycji:]

 

tandetne i kiepskie :hide:

 

 

tandeta to pierwsze słowo jakie wypowiedziałęm jak byłem mały- całkiem możliwe że patrzyłem na ciebie 8)

 

 

raczej nie... jestes na to za stary, chyba ze nr przy twoim nicku 83 to minimalny wiek kobiety, ktora zgodzilaby sie zebys jej zrobil dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, mnie też wkurzają i drażnią,jego defetyzm i cynizm bywają zabojcze ,ale..to nie upoważnia nikogo do wyzywania go od idiotów..tymbardziej,że mimo paskudnych komentarzy -idiotą nie jest.

 

Natomiast każda osoba dorosła (18 plus),ktora wtrynia sie w dyskusje tylko po to,żeby kogos po chamsku opluc i szybko sie ulotnic-zasluguje moim zdaniem na miano pelnoprawnego kretynka.. :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, myślę,że niemądremu chodzilo o to co również mnie drażni..wpada,ktos,kto niespecjalnie wie o co biega,nie wypowiadal swojej opinii,nie argumentuje-tylko szybko sie wyrzyguje i ucieka.Uwielbiam takie "komentarze"-do dyskusji wnoszą nic,ale komus dalo 5 minut uwagi i okazje do pobluzgania.

 

owszem mozna opiniowac,jak najbardziej,ale nie ublizac kobietom po 30-tce..... zadna z takich kobiet nie chce uslyszec ze jest "smierdzaca emerytkà" Haniu.

Nawet jesli dzieje siè to tylko w wirtualnym swiecie.To nie jest zadne opiniowanie!!

Bèdè bronic swojego zdania nawet uzywajàc niecenzuralnych slow!! :twisted:

 

a kto sie ulotnil i zwial??cos mi umknelo??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haniu

 

Czy jest idiotą czy nie , niech każdy osądzi sam wg własnych odczuć:) Mnie to dotknęło osobiści ponieważ z nim na ten temat nie raz dyskutowałam ni i się do tych "starych bab" zaliczam.

 

El Chupacabra

 

Dzięki , od dziś możesz się do mnie zwracać " stara babo" , a jak myślisz jak powinnam się zwracać do Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×