Skocz do zawartości
Nerwica.com

Moje objawy czy może ktos zdjagnozowac co mi jest ?


Potentatu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 30 lat i od kilku lat cierpie na różne objawy w swoim ciele . Mam już za sobą kilka wizyt u lekarza . Miałem stwierdzony zespół jelita nadwrażliwego , potem nisze wrzodową i 5 razy gastroskopie . Dwa razy lub trzy byłem na badaniach serca i raz leżałem w szpitalu na ból brzucha , gdzie stwierdzono przekrwiona błone sluzową żołądka . Czuje ciągle wszelakie bóle wiec ostatnio robiłem znowu wszystkie badania . Badałem tarczyce dwa razy i jest ok cukier też mam dobry wszystkie mikroelementy też dobre . Rezonans magnetyczny kregosłupa okazał sie dobry , cisnienie lekko podwyższone . Pale papierosy rzadko pije bo potem dochodze do siebie dwa dni nawet trzy . Problemem dla mnie jest to że w nerwowych sytuacjach cięzko jest mi sie skupić nawet idąc do sklepu mam problemy z koncentracja nie mogę sie skupić . Mam problemy ze snem cięzko mi zasnąc . Przy zmianach pogody bardzo odczuwam bóle mięsniowe i najgorsze mam jazdy kiedy zaczynam być głodny np rano jak wstane dopóki nie zjem czuje nerwy i rozdrażnienie . jak zjem to mi mija dlatego badałem cukier własnie podczas głodu i mam 95 . Przez teobjawy mam też czesto lęki że cos mi się stanie . Co mogę jeszcze sprawdzić w sobie zbadać by być pewnym że może to cos innego niz nerwica . Dodam że stosuje medytacje uprawiam sport , biegam , i chce rzucić palenie choć mi bardzo cięzko

Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem badane serce i jest ok a tamtych pozostałych badań nie miałem . Jak mam zbadać głowe bo nie rozumiem ? U mnie najgorzej jest własnie kiedy dopada mnie głod wtedy zaczynam się trząśc i jestem rozdrażniony bardzo lub kiedy mam nerwowa sytuacje jak np dzis musiałem kolege zawiezc na awarie bo po pił i zaraz czuje takie nerwy w sobie nie mogę myslec i takie uczucie jak by miało mi głowe rozwalic , ciezki oddech itd . Takie objawy mam też często jak mam jakąs nerwową sytuacje na drugi dzień . Martwie się błachymi sytuacjami bez powodu do tego stopnia że mam problemy ze snem . I zmainy pogody strasznie odczuwam . Jesli chodzi o te reklamy książek na moim poscie przeczytałem ich stosy ale jedną mam która bardzo polecam nie tylko ludzia z problemami bo i zdrowym osoba . Tytuł jest troche nie na miejscu bo może odstraszyć ale naprawde ksiazka jest super i dołączona jest płyta z nagraniami . Książka ma tytuł ŚWIADOMĄ DROGA PRZEZ DEPRESJE - naprawde polecam

Pozdrawiam serdecznie

 

[Dodane po edycji:]

 

Prosze zdjęcie jej jesli wejdzie plik

 

[Dodane po edycji:]

 

A tu jej tył

201011132302.thumb.jpg.9197f5606642b4bdfd4a74dddeacf432.jpg

201011142305.thumb.jpg.67941d248a44fd1bc3ce6a9fd9855758.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×