Skocz do zawartości
Nerwica.com

milosc


totylkoja16

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! pewnego chlopaka z mojej miejscowosci znam od dziecinstwa prawie codziennie go widywalam ale nigdy nie gadal ze mna ani nic.Od niedawna zaczal sie do mnei odzywac zawsze kiedy mnei widzi to zagaduje,czesto sie na mnie patrzy usmiecha sie i zartuje ze mna. Myslicie ze czuje do mnie cos wiecej niz jako do kolezanki?

Jak ja mam z nim rozmawiac zeby zauwazyl ze mi na nim zalezy?jestem troche neismiala wiec nie pwoiem mu tak prosto ze mi sie podoba ale chce jakos tak dac mu do zrozumienia tylko niewiem jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu to offtop.

To proste przecież,jak z nim gadasz to siadaj blisko niego,uśmiechaj się do niego,staraj się coś przemycić między słowami,a bardziej drastyczne kroki: po prostu powiedz mu

A no i oczywiścje jak z nim jesteś to wiesz dekolt i te sprawy;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

totylkoja16 podczas rozmowy staraj się dotknąć np. jego ramienia i zobacz jak zareaguje, jeśli się speszy to chyba dobry znak?

 

Fakt, ja dotykam każda osobę z którą rozmawiam, ale podobno dotyk podczas rozmowy potrafi bardzo zbliżyć a Ty chyba chcesz się upewnić czy macie na to szansę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! pewnego chlopaka z mojej miejscowosci znam od dziecinstwa prawie codziennie go widywalam ale nigdy nie gadal ze mna ani nic.Od niedawna zaczal sie do mnei odzywac zawsze kiedy mnei widzi to zagaduje,czesto sie na mnie patrzy usmiecha sie i zartuje ze mna. Myslicie ze czuje do mnie cos wiecej niz jako do kolezanki?

Jak ja mam z nim rozmawiac zeby zauwazyl ze mi na nim zalezy?jestem troche neismiala wiec nie pwoiem mu tak prosto ze mi sie podoba ale chce jakos tak dac mu do zrozumienia tylko niewiem jak?

 

Widać że najprawdopodobniej mu się podobasz. Nie rób nic na siłę, jak naprawde czuje coś do Ciebie to pewnie pierwszy da Ci o tym znać. A ty Uśmiechaj się dla niego i bądź urocza, napewno wszystko będzie ok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze mówiąc też tak uważam..

faceci to łowcy ;) lubią zdobywać ;) ( podobno)

faktycznie bądź miła, ba, nad wyraz miła, może czasem poczęstuj go jakimiś czymś słodkim, że niby z grzeczności tylko, ukradkowe spojrzenia.. uśmiechy.. no uważam, że jako facet, powinien pierwszy "zadziałać"..

możesz go też o jakąś DROBNĄ pomoc poprosić.. nie wiem.. że zapomniałaś długopisu, a KONIECZNIE jest Ci pilnie potrzebny.. no jakaś bzdura, ale żeby w swojej naiwności czuł, że CI pomógł..

to go powinno trochę podświadomie podkręcić..

 

a tak w ogóle w jakim jesteście wieku? 16 lat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faceci to łowcy lubią zdobywać ( podobno)

 

z tym łowiectwem to bywa różnie, nie którzy są wybitnymi kułsownikami i sami się w tym zatracają, a niektórzy by woleli rzeby to zrobił ktoś za nich ;) .

Ale ze swojego doświadczenia wiem,pomimo że nie jestem jakimś Hustlerem, że jak naprawde mi na dziewczynie zalerzy to przejmę inicjatywę. Trza postawic wszystko na jedną kartę. Wóz lub przewóz madafaka 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! pewnego chlopaka z mojej miejscowosci znam od dziecinstwa prawie codziennie go widywalam ale nigdy nie gadal ze mna ani nic.Od niedawna zaczal sie do mnei odzywac zawsze kiedy mnei widzi to zagaduje,czesto sie na mnie patrzy usmiecha sie i zartuje ze mna. Myslicie ze czuje do mnie cos wiecej niz jako do kolezanki?

Jak ja mam z nim rozmawiac zeby zauwazyl ze mi na nim zalezy?jestem troche neismiala wiec nie pwoiem mu tak prosto ze mi sie podoba ale chce jakos tak dac mu do zrozumienia tylko niewiem jak?

 

Widać że najprawdopodobniej mu się podobasz. Nie rób nic na siłę, jak naprawde czuje coś do Ciebie to pewnie pierwszy da Ci o tym znać. A ty Uśmiechaj się dla niego i bądź urocza, napewno wszystko będzie ok ;)

nie zgodzę się- nikt nie wie czy NA PEWNO on PIERWSZY da Ci znać, więc równie dobrze TY możesz zrobić pierwszy krok :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie jest forum porad miłosnych :shock:

 

Przy takim rozrzucie tematów jak:

"pasożyty i tasiemce","mam malego i sie martwie" czy "brat mojej babci mnie nie lubi" -taki temat jak ten wydaje sie absolutnie do rzeczy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×