Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica lękowa - PROSZĘ O POMOC!


ChmielSpert

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam 14 lat i mój lekarz psychiatra stwierdził, że mam nerwicę lękową... Wypisała mi taki lek jak Sulpiryd 50 mg (biorę to teraz 2 x 1), a niezbyt mi to pomaga! Bardzo proszę o odpowiedzi, co powinienem w tej sytuacji zrobić i co może mi się przytrafić spowodowanego nerwicą, tak żebym nie panikował jak się to zdarzy :)

 

P.S. : Lek ten biorę od 20 dni, być może to za wcześnie na rezultat, ale kiedy brałem go na początku to czułem się jakbym tej nerwicy nie miał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ChmielSpert, o leku sulpiryd masz temat: sulpiryd-t293.html (15 stron)

o może mi się przytrafić spowodowanego nerwicą

Jeżeli masz nerwicę lękową, to z tego tytułu może Ci się zdarzyć to atak paniki, który bywa intensywny ale nie trwa wiecznie. Tak jak linka napisała - powinieneś iść na terapię. Leki mogą pomóc (tłumić emocje, złe samopoczucie) ale problem leży gdzieś głębiej i dobrze by było, żebyś właśnie zajął się tym źródłem. Na terapii również poznasz różnego rodzaju metody walki z lękiem a przede wszystkim genezę jego powstawania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wam za wsparcie, bo przynajmniej z waszej strony je mam, gdyż moja rodzina niezbyt przejmuje się moimi problemami (oprócz jednej osoby, którą jest moja kochana babcia)! Mam do Was jeszcze tylko jedno pytanie : Czy mieliście (pytanie do tych, którzy mieli nerwicę) takie uczucie, że ręka i noga (jednostronnie - w moim przypadku prawa) tak jakby nie były wasze? Taka nie pełna kontrola (nie niedowład! Taka pobolewająca, spowolniała)... Najlepiej mi było jak były w luźnych pozycjach! I tak od ramienia po same palce u stóp! Proszę o odpowiedź i pozdrawiam wszystkich!

 

[Dodane po edycji:]

 

P.S. : Towarzyszą mi także - bulgotanie w sercu, kołatanie serca i chwilowo odczuwalne uderzenia (tak jakby wyższego ciśnienia) od gardła do głowy! Miałem robione EKG i wszystko jest w jak najlepszym porządku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×