Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy zdarzyło Wam sie.....


Gość Marek77

Rekomendowane odpowiedzi

Marek77, A w jakim celu oglądasz takie filmy?

Ja unikam takich treści w necie ,z prostej przyczyny czym mniej wejść na takie strony tym mniej takich publikacji ...dla sławy właściciela strony .

Ale faktycznie ,kiedyś nieszczęścia robiły na mnie ogromne wrażenie ,teraz czuje tylko współczucie dla biednych ,nieporadnych ,zagubionych którym dzieje się źle i dla zwierząt . Istnieje spora grupa ludzi na których egzekucje mógłbym patrzeć na żywo .I nie zrobiło by to na mnie wrażenia .Mowie o politykach,kanciarzach ,naciągaczach ,wyzyskiwaczach i im podobnych ( tak leninizmem zajechało ,chyba nie? :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem filmik(prawdziwa egzekucja) gdzie jakiś 12 letnik muslim ciął głowę jakiemuś chłopu i było pełno krwi. Wcale mnie to nie obrzydziło ani nie poruszyło nawet jak mu kręgosłup przecinał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze tkwi w tym podswiadoma potrzeba oswojenia sie z tym co kiedys w czasach naszych przodków było normą??

Bardzo ciekawe stwierdzenie...jakby się tak zastanowić.......kiedyś w związku z tym czytałam bardzo ciekawy matrykuł o śmierci. Kiedyś ludzie potrafili pożegnać się ze zmarłym, było czuwanie przy trumnie. W chwili obecnej jesteśmy tak nieprzyzwyczajeni do śmierci, do widoku zwłok, że zmarłego szybko zabiera zakład pogrzebowy, szybko pogrzeb przy zamkniętej trumnie...a później ludzie nie potrafią przejść okresu żałoby.....i np zostawiają w domu pokój zmarłego, jego rzeczy - wszystko tak jak było i robią tam wręcz "kapliczkę" na czesć nieżyjącego.....

Faktycznie stajemy się bardziej wrażliwi....a to co kiedyś było normą teraz uznane byłoby za grubiaństwo, wypranie z uczuć......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam tego filmiku i innych podobnych a widziałem już - zgniłe ciała, białe robaki w ciałach, zmiażdzone części ciała, płody poaborcyjne...

vomit.jpg

Skąd to brałem? Kolega mi pokazał taką stronkę o takiej tematyce.

 

MAŚALANKA. ZGODA CZY NIEZGODA?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×