Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jestem dziecinna


Gość nnn

Rekomendowane odpowiedzi

Zachowuję się jak dziecko, bawię się lalkami, w piaskownicy, płaczę jak ktoś mi nie chce czegoś dać, denerwuję się jak rodzice mi się każą uczyć, nie chce mi się pracować, nastrój mi się zmienia w ciągu minuty i na chama szukam chłopaka bez skutku. I usilnie bym chciała mieć włosy do pasa już dziś ale jestem prawie łysa tylko mi wmawiają że mam gęste włosy, już mi nigdy nie urosną bo to kara bo dziadek za życia nie kazał mi ścinać:(

 

CO ROBIĆ????????????????????????

Lekarze i psychologowie są bezradni......:(:(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro taką masz diagnozę i tak masz to pewnie można.

Pisalam już,że wszystkie osobowosci dramatyczno-niekonsekwentne są efektem zatrzymania się na bardzo wczesnym etapie rozwojowym..tylko,że zazwyczaj dotyczy to glownie uczuciowosci-stad histeria,wscieklosc,autoagresja....

 

Do piaskownicy nie chodzę...lalkami sie nie bawię..ale lubię grac w gry i jesc kinder niespodzianki :mrgreen:

 

Cos może byc na rzeczy... :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bawię się lalkami
zacznij bawić się w gry zespołowe dla dorosłych, np. paintball.

 

płaczę jak ktoś mi nie chce czegoś dać
A co Ty możesz dać drugiej osobie, np. chłopakowi? Lalkę do zabawy?

 

rodzice mi się każą uczyć, nie chce mi się pracować
To wystaw się na allegro, w plastikowym opakowaniu.

 

Polecam zielone szkoły, zabawy w prawdziwe życie, i tzn. terapię szokową, przejdziesz przyspieszony okres dojrzewania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vi., jak to się mówi, ty też g**** wiesz, to nie dobicie tylko właśnie jedna z możliwych przyczyn, wychowanie dziecka, mi też się nie chce pracować i uczyć... ale jestem zmuszona do tego, a psychoterapeuci są pomocni oczywiście, ale to długa droga, jeśli liczy się tylko na pomoc psychologa, to można się zawieść podwójnie, samemu można pracować nad sobą, tym przykładem jest zapisanie się na jakieś obozy, harcerstwo, gry i zabawy dla dorosłych, przy wsparciu rodziny tę dziewczynę czeka podwójny sukces, no chyba że problem jest po ich stronie ...

 

Gładzenie po głowce i popieranie takich zachowań nie pomoże w takiej sutuacji.

 

Oprócz psychologa trzeba polecić inne formy zabawy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sie chamstwo na forum zrobilo...

Aż przykro patrzec.

 

Wydzcie w koncu kurfa spoza wlasnych zaburzen,dopuszczajac do siebie mysl,że ludzie się od was bardzo różnią i,że spektrum zaburzen jest naprawde nieograniczone.Niektorzy są chyba za zdrowi,ewentualnie za bardzo madralinscy i omnipotentni żeby tu byc... :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem..autodiagnozujesz sie piszac ,że raz masz osobowosc schizoidalną,pozniej borderline..

Ale zachowujesz sie dokladnie tak,jakbys z.o znala jedynie z wikipedii..bo może fajnie jest sie czyms tlumaczyc,usprawiedliwiac?

 

Skoro sie bawi lalkami to widac,że cos jest grubo na rzeczy,cos nad czym nie umie zapanowac-czy tylko ja odnioslam takie wrażenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałam już pracować ale za każdym razem mi dokuczano w pracy, wyśmiewano mnie, a na koniec zwalniano, a na studiach jest za ciężko i też nie miałam żadnych kontaktów, wyśmiewano mnie i krytykowano. Bawiąc się lalkami tworzę sobie własny świat w którym czuję się bezpieczna. Ale OSTANIO NAWET NA TO NIE MAM OCHOTY.

 

W domu tata ciągle na mnie krzyczy i mówi że jestem zdrowa ale leń, mama mnie nie rozumie, a siostra mnie bije

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×