Skocz do zawartości
Nerwica.com

czy należy bać się przepowiedni


Mike Hale

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie, czy należy się przejmować i martwić przepowiedniami takimi jak dzisiaj czytałem ze jutro 10 lis 2010 ma wybuchnąć III wojna światowa, a w 2012 ma być koniec świata. ja się bardzo martwię tego typu przepowiedniami i przez to że przez przypadek przeczytałem dziś u znajomego na facebooku o tym ze jutro ma wybuchnaś wojna, to sprawdziłem to w google i było, że jakaś tam babka przepowiedziała dużo przepowiedni i niektóre z nich się sprawdziły. teraz się cały czas martwię i boję. co mam robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mike Hale, to niadekwatna reakcja, powinieneś w sobie wykształcić coś w rodzaju samouspokojenia się. Gdybyś przeczytal w necie,ze na forach siedzą wrózbici i mogą na Ciebie rzucić urok, to wchodziłbyś tu?

Dlaczego szukasz tego typu informacji w sieci? Masz jakieś inne zainteresowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mike Hale w niektórych krajach już jest 10 listopada (strefy czasowe robią swoje) i o wojnie nic nie słychać. Nie wierz w takie rzeczy, to są tylko straszaki dla mas ludzkich... znaczy kiedyś, teraz to raczej ludzie to powtarzają dla śmiechu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mike Hale, to niadekwatna reakcja, powinieneś w sobie wykształcić coś w rodzaju samouspokojenia się. Gdybyś przeczytal w necie,ze na forach siedzą wrózbici i mogą na Ciebie rzucić urok, to wchodziłbyś tu?

Dlaczego szukasz tego typu informacji w sieci? Masz jakieś inne zainteresowania?

 

napisałem, że przypadkiem to przeczytałem, krotka informacja na facebooku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mike Hale, Dlatego piszę,że warto byłoby przypatrzeć się dlaczego w taki sposob reagujesz na tego typu informacje. Domyślam się,że lęk Tobą kieruje jak każdym z nas. Czytając nakręcasz się.

Jest to tylko lęk czy pojawiają się jeszcze u Ciebie inne objawy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mike Hale,

Gdybym mial wierzyc w to ze w 2012 bedzie koniec swiata lub w to ze po smierci bede skakał po chmurkach i słuchał chórów anielskich - wybieram 2012. Wgl jak w niebie mamy zyc wiecznie? Bede niesmiertelny? A gdy wpadne w depresje to kto mi pomoze?

 

To byla ironia jak cos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co kilka lat ktoś charyzmatyczny zapowiada koniec świata ...a ten skubany nie chce przyjść ,myślę ze nawet jak nadejdzie to co my możemy na to poradzić ? Wiec po co się bać czegoś na co nie mamy wplywu i co prawdopodobnie jest wytworem czyjejś chorej psychiki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie boję się krachu na giełdzie , nie mój problem ,ale śmierć mojego bliskiego gdyby ,ktoś to przepowiedział to byłby dla mnie szok .

Jakbym miał się się bać tego, że mi bliski umrze to wolałbym już wcale go nie mieć, dlatego nawet jak mi jakiś wróżbita o tym powie i tak nie uwierzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:bezradny:

Moim Państwo, odczuwacie strach przed nie potwierdzonymi faktami. Przecież to są słowa, a ludzie dużo mówią i wywołują presję, aby zmanipulować daną jednostkę społeczeństwa. Nie ma czegoś takiego jak koniec świata lub wróżby, może być koniec cywilizacji, ale nie świata, a wróżby to inaczej manipulacja i wywołanie podświadomych lęków u człowieka. Kto korzysta z wróżb? Ludzie chwiejni emocjonalni. Więcej realizmu i wiary w siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×