Skocz do zawartości
Nerwica.com

Szukam przyjaciółki


Gość Agnieszka_1988

Rekomendowane odpowiedzi

findSOUL, taa? serio? :roll:

Nie bez powodu napisałam to tutaj. Szukałam osoby, która rozumie wszelakie zaburzenia.

 

Shadowmere, ja ogólnie codziennie łażę po mieście i też nikogo nie znalazłam :P zwłaszcza nikogo z tabliczką "rozumiem, czym są zaburzenia emocjonalne"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ogólnie codziennie łażę po mieście i też nikogo nie znalazłam :P zwłaszcza nikogo z tabliczką "rozumiem, czym są zaburzenia emocjonalne"

 

 

Rozumiem... moze i rzeczywiśćie w pierszeństwie powinno iść zrozumienie. Mi chodzi jedynie o to, ze Twoim zyciem nie powinno byc ZABURZENIE i krążenie tylko wokół tego. A uczenie sie życia wśród zdrowych, "brania" od nich tego czego potrzebujesz. Uczyc sie zyć z własnym zaburzeniem tak zeby nie bylo na pierwszym planie. Jesli znajdziej osobe która rozumie czyli zapewnie tez cierpiaca z jakiegos powodu to mozecie utopić sie w tym wszystkim. Co nie oznacza ze tacy ludzie nie sa potrzebni. Ja poprostu chciałabym zapomniec co to NERWICA itp itd... :( Pozdrawiam !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

findSOUL, mam sporo osób wokół siebie przy których zapominam co to nerwica. Nie zaszkodzi mi mieć jednej osoby, z którą będę mogła o tym rozmawiać bez skrępowania i bez obawy, że zostanę źle odebrana...

 

Ale ok :mrgreen: Chciałaś dobrze doradzić, doceniam :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka_1988

 

hmm.. chciałam. Bo juz nie wiem co zrobic ze soba i czasem latwiej jest powiedziec cos do kogos niz samemu sobie.

Wiesz o co chodzi, (glupi przyklad) :Zdechł mi kot to nie było przykre. Przyjaciółce zdechł kot...nooo to napewno było przykre.

 

..zycze abys takich osób znalazla sporo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka_1988, kurde ja bym była chętna bardzo szkoda tylko że moje wychodzenie z domu jest w dość ograniczonych okolicach :( a skąd z Wawy jesteś?:)

 

 

 

[Dodane po edycji:]

 

ups to już trochę nieaktualne chyba bo stary post :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, obecnie mieszkam pod Warszawą, ale mam 15 minut pociągiem, więc jak będziesz miała ochotę się spotkać to chętnie przyjadę :D

Tak jak Ty mam nerwicę z agorafobią i wiem, jak Ci ciężko, ale uwierz mi, że da to się pokonać. Spróbuj może małymi kroczkami? Mogę podrzucić Ci kilka sposobów, jak ogarnęłam ten problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka_1988, chętnie jak się trochę podleczę :mrgreen: a to żeś się wyniosła za Wawę nieładnie :( sposoby zawsze się przydadzą ! :)

Próbuję póki co codziennie staram się wychodzić do parku z psem co też nie jest łatwe...:) ale więcej widuję wtedy ludzi i z nimi przebywam jak się psy bawią..:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh teraz wysyp wszystkich na mokotowie/ursynowie/ sadybie/kabatach a koło mnie to nie ma..w sumie nie mam żadnej przyjaciółki, nawet koleżank z którą mogłabym pogadać o problemach w związku, wypić kawę, pójść na spacer. jest ALEKSOLO, ale szkoda że tak daleko :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×