Skocz do zawartości
Nerwica.com

nadwrażliwość nadaktywność


Gość LitrMaślanki

Rekomendowane odpowiedzi

jakie są przyczyny nadaktywności i nadwrażliwości . Nie chodzi mi o to która jednostka chorobowa może powodować taki sposób odbioru rzeczywistości . Tylko o to jakie są elementarne powody tych stanów . I jeszcze jedno pytanie .

Dystymia ,w tym stanie często można odnaleźć nadwrażliwość ? Afektywna dwubiegunowa ,charakteryzuje się nadaktywnością ? Tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno za nad-aktywność wini się za wysoki poziom cukru we krwi,spotkałam się nawet z opinia, że ADHD jest podsycane słodyczami, fakt takie stwierdzenia mają sens, ale na moim przykładzie to się nie sprawdza, przez prawie 3 tygodnie nie jadłam żadnych słodyczy, pieczywa, mąki itp. a jak byłam nadpobudliwa tak nadal jestem - szczerze mówiąc miałam wtedy nawet więcej energii niż zwykle - moje zachowanie w takich chwilach trzeba po prostu zobaczyć na własne oczy, skrzyżowanie zająca z wiewiórką :lol:

 

A nadwrażliwość? Sama nie wiem nawet kiedy ona się kształtuję, ja od dziecka byłam beksą, więc nie wiem jaki czynnik mógłby na to wpływać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie to ja szukam takiej książkowej definicji powodów tych dwóch zjawisk . Aliiii coś mam problem ze znalezieniem :( no ..może ktoś sobie przypomni co jest powodem tych cholerstw ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×