Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dlaczego wszędzie jest sex?


Gość Jeżozwierz

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądam gazetki babskie i chłopskie - obowiązkowo dział seksualny, oglądam komedię - obowiązkowo musi być nagość i sex, oglądam serial obowiązkowo gorące pocałunki i zaraz aktorzy idą do łóżka, oglądam filmy wojenne obowiązkowo wątek seksualny...

 

Dlaczego teraz wszystko jest przesycone tym wstrętnym sexem - gorszy mnie to :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm ja tam go wszędzie nie widzę......ale mnie nie gorszy, więc nie zwracam na to uwagi.

Z drugiej strony jest to jedna z pierwotnych potrzeb, i natura zaprojektowała nas tak, ze chcemy uprawiać seks ( może nie koniecznie w celu rozmnażania).

Seks jest fajny, niekiedy zabawny, ciekawy nie zawsze trzeba mu przypisywać podniosłe znaczenie ;). Jest częścią naszego życia wiec jest "dookoła".

Jest masa gazet gdzie nie ma słowa o seksie a jeśli już to pod kątem naukowym, jest też wiele filmów gdzie seks jest przedstawiany "godnie" - przerzuć się na nie :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

El Chupacabra, a co to ma do tematu? Jest milion takich stron w internecie.....ja np nie trafiłam nigdy na taką....ale jak widzę Ty szukałeś :twisted:

 

To, ze seks nie jest wstretny - przeciwnie, jest piekny i stad jego powszechnosc. Obrzydzenie do seksu jest nienaturalne i moze wynikac z kompleksow. Zdaje sie, ze Jezozwierz pisal w innym watku cos o malym penisie i niemoznosci znalezienia dziewczyny...

 

To moja strona startowa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko jest proste. Autor tematu nie ma nikogo, sadzi, że powodem jest to, że ma malego penisa (wg niego), stąd prosty wniosek, że sexu bardzo pragnie, bo nie zakładałby takiego tematu o tym, że wszędzie jest sex. A że myśli jego skierowane są tylko na sex to wszędzie widzi takie sceny. Dlaczego? Bo chce to widzieć. Człowiek, który ma wszystkie potrzeby zaspokojone nie zwraca uwagi na to czy sex jest wszędzie, bo jest mu to wszystko jedno.

 

Proste kolego. Znajdź kogokolwiek, wyru...aj i sam zobaczysz, że sex będzie powszedni dla Ciebie jak kromka z masłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego teraz wszystko jest przesycone tym wstrętnym sexem - gorszy mnie to

 

jeżozwierz bo popęd płciowy to pierwotny instynkt, podobnie jak głód, pragnienie, agresja, miłość, więc dla ludzi będzie miał zawsze bardzo durze znaczenie.

A co do eskalacji seksu w muzyce, sztuce, czy kinematografii to jest to oczywiste, po prostu takie sprawy jak luksus, seks i przemoc interesują ludzi, a filmy muzyka teledyski z tego typu treścią sie po prostu doskonale sprzedają.

Mnie osobiście takie rzeczy nie przeszkadzają, a jak mi coś nie pasi to nie oglądam. Do wszystkiego trzeba nabrać dystansu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seks jest ważną częścią życia człowieka. Gdyby nie był fajny i miły to nas by nie było. Za czasów gdy prokreacja nie była świadomie łączona z seksem (są tacy co twierdzą, że tak było) to tylko frajda z tego sportu powodowała, że rodziły się nowe pokolenia. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seks jest ważną częścią życia człowieka. Gdyby nie był fajny i miły to nas by nie było. Za czasów gdy prokreacja nie była świadomie łączona z seksem (są tacy co twierdzą, że tak było) to tylko frajda z tego sportu powodowała, że rodziły się nowe pokolenia. :)

 

a dzisiaj jest to też rozrywka na któej zarabia sie groooobe pieniądze :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×