Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam na poczatku drogi


czarnypies

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, jestem wlasnie po pierwszej wizycie i nie mam pojecia co bedzie dalej. Nigdy nie szukalam informacji na temat moich zachowan i dolegliwosci, moze sama nie chcialam sie przyznac ze cos mi jest i ze to moja wina.

Od paru lat jestem w totalnym dolku, z okresami kiedy dostawalam chwilowego entuzjazmu, ktory mijal szybciej niz przychodzil.

Od kilku miesiecy jednak jest gorzej i najbardziej na moich humorach i nerwach cierpia najblizsi :( Mam straszne napady paniki i beznadziejne leki, boje sie wychodzic z domu, boje sie jeszcze bardziej przestrzeni, mosty sa do mnie nie do pokonania, a ulice zbyt niebezpieczne. Boje sie o dzieci kiedy zostawiam je w szkole. Od 3 lat nie zostaly z nikim innym, a ja bez nich nigdzie sama sie nie ruszam.

Ostatnio nawet glupie domowe czynnosci staly sie ogromnym problemem, w zasadzie zmuszam sie zeby ugotowac cokolwiek. Tak dalej byc juz nie moze. Tesknie za soba sprzed... chyba od tamtych beztroskich czasow minela epoka :(

Kasia

moze forum mi pomoze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje

 

Co do psychologa, czy psychiatry jestem jak najbardziej na tak, bo sama juz sobie nie radze od dawna, a teraz inni juz tez sobie nie radza ze mna :(

Tylko, ze mieszkam za granica i niestety, ale najpierw mam spotkania z rodzinnym i okres czekania na nastepne dzialania. Narazie jestem po testach i mam sie zglosic po odpowiednie leki, a on zadecyduje gdzie mnie dalej skierowac.

Dobrze, ze chociaz w sieci jest miejsce dla takich jak ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam proszę pomóżcie mi bo już sama sobie nie radzę, zostawił mnie mąż po17 latach naszego życia sama z 3 dzieci bez perspektyw na dalsze życie , wszystko mi się zawaliło. nie wiem co mam dalej ze sobą zrobić miliony złych myśli przelatuje przez moją głowę , ale przecież mam dzieci i dla nich muszę być silna .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×