Skocz do zawartości
Nerwica.com

złe sny i tabletki


datebride

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad swoim problemem (o ile taki istnieje).

1. We śnie (np. w czasie choroby czy po jakimś niemiłym przeżyciu) śni mi się, ze spadam w dół. W tym czasie całe moje ciało dygocze, jestem strasznie niespokojna i budzę się zalana potem. Znajoma psycholog powiedziała mi o jakimś problemie z poczuciem bezpieczeństwa. Czy da się w jakiś sposób pozbyć tego?

 

2. Jak każdy normalny człowiek zawsze brałam leki, chodzi mi o takie na ból głowy itp. Jednak od jakiegoś czasu nie ma szans żebym połknęła tabletkę. W momencie kiedy trzymam pastylkę przed sobą mam duszności, napady gorąca, zalewa mnie pot. Dawniej robiłam to bez większej trudności... a teraz? Ostatnio trochę chorowałam więc żeby zażyć antybiotyk zmuszona byłam do podzielenia go na dwie części co jeszcze sprawiało mi trudność. Czytałam na forum o podobnym przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że dużo czasu upłynęło od postu autorki ale może komuś innemu moja wypowiedź pomoże:

1 otóż też tak czasami miałam i dowiedziałam się, że jest to po prostu przejście z jednej fazy snu na drugą i czasami ma się takie odczucia (fazy snu są trzy, dokładnie nie pamiętam przy wchodzeniu w którą tak się może dziać). Ewentualnie jakiś paraliż senny czy coś takiego ale bardziej skłaniam się ku temu co wcześniej napisałam.

 

2 tak to czasami jest. Ja przez pół roku np piłam herbatę z cytryną a potem z cytryną wypić nie mogłam. Tabletki też czasami się normalnie łyknęło a innym razem na samo spojrzenie miałam odruch wymiotny, nie mówiąc już o tym jak wzięłam do ust... zdarza się. Jesteś autorko normalna, ciesz się życiem i nie wymyślaj. Wszystko to nasza psychika i organizm, jak psychika źle pokieruje to i organizm nie zadziała jak trzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×