Skocz do zawartości
Nerwica.com

Uczeń do katechetki: "Chodź ci..., to cię zerżnę"


Gość Misiek_NL

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ciekawe co by zrobiła jakby jej pokazał taki uczeń co ma w gaciach... i powiedział że tym :)

 

Ogólnie sytuacja troche chora jak dla mnie... za moich czasów takich rzeczy się nie robiło... Miało sie tam jakiś mniejszy lub większy szacunek do nauczyciela... a teraz to co sie tam dzieje to jest jakaś paranoja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja Mama jest nauczycielką i mówi ze z roku na rok jest gorzej. Myślę że to wina rodziców, nie uczą szacunku do ludzi tylko chcą żeby dzieciaki były wyszczekane. Takie czasy, tyle że pokora też jest potrzebna

 

[Dodane po edycji:]

 

Misiek_NL, zalosny uczen,zalosna katechetka.Wogole religia w szkole to porazka i tyle w tym temacie.

 

 

Żyjemy w kraju gdzie 99 % to katolicy a Ty mówisz ze religja w szkołach jest nie potrzebna?

To przynajmniej lekcja etyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to wina rodziców, nie uczą szacunku do ludzi tylko chcą żeby dzieciaki były wyszczekane. Takie czasy, tyle że pokora też jest potrzebna
A owi rodzice to kto, jeśli nie większość z nas ?

Wiem, że to wygodne "wskazać winnych", ale tak na dobrą sprawę młodzież jest taka, jakie jest społeczeństwo, w jakim się wychowuje. Mało to jadu w internecie (bądź w życiu codziennym) skierowanego względem bądź osób publicznych, bądź poszczególnych użytkowników/osób ? Czy ktoś zdaje sobie sprawę, że jego świadkami/czytelnikami jego kłótni są również inni (np. młodzież), którzy mimowolnie przyswajają sobie takie "reguły" ? :roll:

Paradoksalnie im bardziej człowiek chce umieć "rozpychać łokciami, by inni go nie zepchnęli", tym bardziej potęguje brak szacunku, agresję itd. a przy okazji "szkoli" innych "jak się nie dać". :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harpagan83, miejsce na religiè jest w kosciele bàdz przy nim.Gdzie wyczytales ,ze 99% Polakow to katolicy??Co wogole szkola ma wspolnego z kosciolem i nauczaniem nauk Bozych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

God's Top 10 tylko że to rodzice odpowiadają najbardziej za swoje dzieci i oni często przymykają oczy na demoralizacje swoich pociech. Kupując im gry które są od 18 lat, pozwalając oglądać filmy pełne agresji i przemocy. Nie mówię że to wina wszystkich rodziców na świecie i że to tylko rodzice są odpowiedzialni. Ale dawniej ludzie byli bardziej karni i szanowali starszych, a dziś tego nie ma , małolaci śmieją sie z nauczycieli sąsiadów osób starszych itp. a jak by nie było rodzice mają największą szanse na to aby wychować dzieciaka, a nie rozbestwić gnoja :twisted:

To w domu wpaja się zasady.

 

[Dodane po edycji:]

 

harpagan83, miejsce na religiè jest w kosciele bàdz przy nim.Gdzie wyczytales ,ze 99% Polakow to katolicy??Co wogole szkola ma wspolnego z kosciolem i nauczaniem nauk Bozych?

 

Jeżeli jesteś nie wierząca i nie chcesz aby twoje dziecko na religie nie chodziło to nie musisz go posyłać, Proste. Tylko nie zabraniaj posyłać na religię rodzicom wierzącym swoich dzieci, bo oni chcą wychować swoje pociechy według tego co sami zostali nauczeni.

Acha myślę że jak ludzie odejdą od boga to będzie jeszcze większy hardkor w szkołach na ulicy i w życiu. Ale co tam po huj komu 10 przykazań bożych. Lepiej mówić do nauczycielek wulgarne teksty, prześladować słabszych kolegów z klasy, i molestować koleżanki z klasy. Mało mieliście przykładów złego wychowania. Można być ateistą ale jak ktoś na religie mówi " to coś" to tak jak by obrażać ludzi co są wierzący.

Po głębszych przemyśleniach stwierdzam, ze gdyby nie 10 przykazań i religia to ludzie by byli bardziej zezwierzęceni i by sie gwałcili mordowali i grabili bardziej niż dotychczas. Więc nie najeżdżajcie tak na wiarę katolicką, bo nie jest taka zła w porównaniu z innymi wyznaniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harpagan83, ja nie najezdzam na wiare katolickà!!powiedzialam tylko gdzie jest miejsce na naukè religii..spokojnie.

 

wovacuum jestem spokojny. Zmierzam do tego, że chodziłem na religie i w technikum i chodziła na religię całą moja klasa, i jakoś nie uważam żeby mi zaszkodziła. Mieliśmy spoko katechetów co nie ryli na beretów jakimiś regułkami, ale rozmawialiśmy z nimi na różne tematy, nie tylko dotyczące naszej religii. I wcale nie musiałem poświęcać jej dużo czasu. wystarczyło że chodziło się na zajęcia które i tak nie były nudne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×