Skocz do zawartości
Nerwica.com

kiedy kobieta jest seksowna?


betty_boo

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie bardziej przerażają rajstopy dla mężczyzn, zresztą dla kobiet też. Nienawidzę rajstop, toleruję tylko pończochy.

 

Najgorszy widok, to jak kobieta założy sraczkowate rajstopki i do tego jakieś buciki bez palców. Odnośnie mężczyzny, to jak założy sandały na niezadbane stopy.

 

No tak, ale temat tego wątku jest zgoła inny. Uważam więc, że kobieta jest seksowna gdy uroda idzie w parze z inteligencją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej przerażają rajstopy dla mężczyzn, zresztą dla kobiet też. Nienawidzę rajstop, toleruję tylko pończochy.

 

Najgorszy widok, to jak kobieta założy sraczkowate rajstopki i do tego jakieś buciki bez palców. Odnośnie mężczyzny, to jak założy sandały na niezadbane stopy.

 

No tak, ale temat tego wątku jest zgoła inny. Uważam więc, że kobieta jest seksowna gdy uroda idzie w parze z inteligencją.

A tak, tak zgadzam się z Tobą sandały i skarpety lub sandały i te stopy...podobnie z kobietami, nędzny widok..

choć nie jestem pedantem i metroseksualny, uważam że pewne elementy higieny są po prostu nie zbędne aby człowiek nie był obrzydzeniem

 

jeśli chodzi o drugą część Twojej wypowiedzi także zgadzam się ale już tylko w 50% dlatego bo,

o ile wiadomo kiedy kobieta jest inteligentna, o tyle nie dla każdego ta sama kobieta może być obdarzona urodą

i myślę że wszystkie kobiety są piękne, nie wszystkie jednak muszą się wszystkim podobać

wszystkie są seksi, nie koniecznie dla wszystkich

a najważniejsze jest to "coś"

a jeśli chodzi o mnie uwielbiam zadbane dłonie u kobiety, naturalne zdrowe pazurki, tipsy - fujjj... oczęta zielone i mam odlot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie, kobieta jest seksowna, kiedy jest szczupła, ma długie włosy, głębokie spojrzenie, osobowość, bliżej nieokreślony urok osobisty i wdzięk, reszta to szczegóły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie, kobieta jest seksowna, kiedy jest szczupła, ma długie włosy, głębokie spojrzenie, osobowość, bliżej nieokreślony urok osobisty i wdzięk, reszta to szczegóły.

Ty chyba wymieniłeś wszystko więc jaka reszta :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być i szczupła, bardzo smukła blondynka i ładnie zaokrąglona brunetka o ciemnej karnacji. Najważniejsze są proporcje i ładna buzia. Jeżeli jeszcze dobierze do tego fajne (i dobrej jakości) ciuchy, doda dyskretny makijaż i dodatki - to jest idealnie ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobieta jest seksowna kiedy zna swoją wartość i potrafi wykorzystać swój seksapil. Mężczyzna tak samo. Dla mnie najbardziej seksowny jest mózg, ale patrząc bardziej prozaicznie to hm... Kiedy myślę 'seksowna kobieta' to widzę prowokatorkę w koronkowej bieliźnie, na wysokich obcasach, ma rozpuszczone włosy, powłóczyste spojrzenie i niski ton głosu, do tego pachnie drogimi perfumami i mydłem... :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie kobieta jest seksowna kiedy się stara.

nie mówię tu o przesadzie. Ale jeśli kobieta o kogoś zabiega (nie jest powiedziane że będąc z kimś nie trzeba o niego już zabiegać... ! ), stara się... widać to po niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tym razem musze sie zgodzic z paradkosy, wiadome jest ze to facet przede wszytskim musi sie starac, ale wkurwiajace jest jak panienka udaje ze jej nie zalezy, a jak juz facet odpusci to sie dziwi, co sie dzieje. fajnie jak dziewczyna nie traktuje seksu, jak obowiazku do odwalenie albo jak sama go czesto inicjuje.

jesli chodzi o wyglad to w tym momencie najseksowniejsze dla mnie sa delikatne czarnowlose kobietki, z sympatyczna twarza, zaokreglona dupeczka i blizna przy kolanie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobieta jest seksowna kiedy zna swoją wartość i potrafi wykorzystać swój seksapil. Mężczyzna tak samo. Dla mnie najbardziej seksowny jest mózg, ale patrząc bardziej prozaicznie to hm... Kiedy myślę 'seksowna kobieta' to widzę prowokatorkę w koronkowej bieliźnie, na wysokich obcasach, ma rozpuszczone włosy, powłóczyste spojrzenie i niski ton głosu, do tego pachnie drogimi perfumami i mydłem... :smile:

No właśnie jakie to typowe myślenie, "kobieta seksowna" to; prowokatorka, bielizna koronkowa, wysokie obcasy, etc...tylko dlatego że tak się przyjęło, tak się utarło, zdecydowana większość facetów przychyla się do tego, jednak nie wiadomo ilu robi to tylko dlatego żeby nie wyjść na dziwaka, tak jak za czasów Baroku, promowane były kształty rubensowskie i wtedy taka kobitka była jakże seksi.

Nie znoszę jak się uogólnia, to są tak indywidualne sprawy, każdego coś innego kręci...

Jeśli chodzi o mnie to popieram, większość seksapilu ukryte mamy w mózgu..

ale jakże seksowne, urocze mogą być drobiazgi, jak subtelne pieguski czy dołeczki w policzkach i wiele, wiele innych..

a najbardziej seksi jest coś, z czego nigdy nie zdawaliśmy sobie sprawy, a właśnie nas to dotknęło i bardzo zaskoczyło, któż to wie co to będzie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×