Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pomocy!!!


dodzik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mój problem to zapewne bolączka dużej części forumowiczów.

Nerwica lękowa :( Od dwóch lat uczęszczam na terapie i mimo, że widzę już jakieś rezultaty nadal czuje przygnębienie i depresje.

Do tego 2 miesiące temu zerwał ze mną chłopak. Stwierdził, że nie podoba mu się mój pesymizm i nie kocha mnie.

Mimo, że było to 2 miesiące temu dzisiaj dopiero odczuwam skutki rozstania. Czuje do niego żal, złość a samej przygnębienie i smutek.

Dlaczego mnie zostawił? Moze jestem brzydka?, choć kiedyś powiedział coś zupełnie przeciwnego, może jestem siaka?

Moje niskie poczucie własnej wartości i tak jeszcze zmalało..dodatkowo boje się, że to uzależnienie od niego powoduje te moje bolączki.

Lecze się na uzależnienie emocjonalne od matki, zmagam się z przecięciem pępowiny, z lękiem przed życiem.

Co tu zrobić? Co, jeżeli przeszłam na uzależnienie od chłopaka? a to mozliwe, to był dla mnie wsparciem i ucieczką od toksycznego domu rodzinnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widzisz świat nie runął.Chłopak odszedł , ale to nie oznacza końca świata , ani tego , że jesteś be... Porzucane są piękne ,bogate , mądre kobiety.. Zamiast rozmyślać dlaczego , skup się na terapii i pracuj nad sobą.Może rzezczywiście jesteś pesymistką? Pora to zmienić.I naprawdę można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, tak zgadzam się:) życie to też wspaniałe chwile, ale ja jakoś nie moge uwierzyć, że mnie też się przytrafią, ba nawet myslę sobie, że nie zasługuje na nie, bo jestem be..w tym problem, blokuje mnie cały czas przeświadczenie gorszości od innych :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×