Skocz do zawartości
Nerwica.com

Początki nerwiczy ?? Depresja??


kacper23

Rekomendowane odpowiedzi

Założyłem nowy temat żeby nie zaśmiecać powitalni, tak mam zatrudniona swoją dziewczynę , ale ona i tak się nie zna na tych sprawach co ja, ona tylko sprzedaję w sklepie, powiem Wam że nie mówiełm tego w powitalni ale na samym początku zanim pojawiły się pierwsze zawroty głowy ilęki to bardzo dużo paliłem trawki i to chyba po tym mi się tak zaczeło robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kacper23, Bardzo mądrze byś zrobił idąc do lekarza . Komplet badan,wizyta u psychiatry i spotkanie z psychologiem .Na marginesie ,stary ale błąd zatrudnianie dziewczyny lub członka rodziny to masakryczna pomyłka ,zawsze z tego cos niedobrego wychodzi .

 

[Dodane po edycji:]

 

Dla zainteresowanych ,tu jest początek wypowiedzi Kacpra

witajcie-kole-anki-i-koledzy-t24315.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kacper23, Bardzo mądrze byś zrobił idąc do lekarza . Komplet badan,wizyta u psychiatry i spotkanie z psychologiem .Na marginesie ,stary ale błąd zatrudnianie dziewczyny lub członka rodziny to masakryczna pomyłka ,zawsze z tego cos niedobrego wychodzi .

 

[Dodane po edycji:] Narazie ma staż do grudnia , tak masz racie wiem o czym mówisz zatrudniając kogoś z rodziny, ale do grudnia wytrzymam. Jutro z samego rana jak wstanę to bedę dzwonił do lekarza specjalisty do Wrocławia i będe chciał się umówić na najszybszy termin.

 

Dla zainteresowanych ,tu jest początek wypowiedzi Kacpra

witajcie-kole-anki-i-koledzy-t24315.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem już pogodzony z tym że jestm chory, bo zdrowy to na 100% nie jestem. Ciesze suę z tego że znlazłem się tutaj. Równiez jestem na forum jabłuszkowo.pl bo rzucam fajki i nie palę 207 dni:-) to tez może się nasilać bo paliłem dużo fajek dwie paki dziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo zdrowy to na 100% nie jestem
oj ,tym to się nie przejmuj .Ludzie dzielą się na zdiagnozowanych i nie zdiagnozowanych :)

Znasz jakiś żywy wzorzec zdrowia psychicznego ? Bo ja nie :D Szukasz pomocy i zdajesz sobie sprawę z problemu ,to dobry kierunek -tak trzymaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostałem dziękuję Ci bardzo, popisałbym jeszczę ale już oczy mi się samę zamykają a jutro trzeba rano wstać a będzie pewnie problem jak zawsze. Dziękuję Wam za dzisiejszą pomoc, jak się tylko czegoś dowiem to napewno napisze. Może uda się jutro pojechać od Wrocławia na wizytę. Pozdrawiam i życzę miłej nocy, dobranoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×