Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dlaczego podobam się starszym kobietom?


Gość Jeżozwierz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 19 lat i podobam się tylko osobom po 40, 50 a nawet po 70 :roll: Mówią mi to wprost, że podobam im się itd. Jest tylko jedna jedyna młoda 25 latka, której się podobałem. I ona też była atrakcyjna.

 

Więc dlaczego podobam się kobietom o wiele ode mnie starszym a równloatki we mnie nie gustują?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linka one nie mówią, że mają na mnie ochotę tylko zaczepiają mnie lub moją matkę i mówią "jaki on jest ładny". Albo kiedyś 60 powiedziała, że będę przystojnym chłopakiem :/

 

Nawet nauczycielka po 40 mi powiedziała na nauczaniu indywidualnym, że jestem ładnym chłopakiem :oops: Ona też jest bardzo atrakcyjna i dobrze się trzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linka one nie mówią, że mają na mnie ochotę tylko zaczepiają mnie lub moją matkę i mówią "jaki on jest ładny". Albo kiedyś 60 powiedziała, że będę przystojnym chłopakiem :/

 

Te stare babcie zawsze tak gadają, nie przejmuj się, gorzej byłoby jakby się śliniły na Twój widok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może Ty to tak odbierasz. Powiedzenie komuś, że jest sie ładnym nie oznacza, że ktos ma w tym jakiś ukryty zamiar. Starsze kobiety są zazwyczaj odważniejsze, dlatego mogą Ci mówić, że jesteś ladny, natomiast młode dziewczyny wstydzą się, być może boją się odrzucenia z Twojej strony i Ci tego nie mówią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może masz taki "starodawny" typ urody?

myślę że istnieje takie zjawisko. moze powinieneś zmienić fryzurę, styl ubierania się, zarost etc żeby sie ew. jakoś bardziej dopasowac do istniejącego dzis kanonu ? (o ile oczywiscie uwazasz to za wazne)?

 

poeksperymentowac zawsze mozna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżozwierz, to pytanie powinieneś zadać tym, którym się podobasz.

może tylko Ci się tak wydaje i zwracasz uwagę na te starsze osoby, a jeśli młodsze się Tobą interesują to nie reagujesz? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek, wiesz...jedne kobiety starzeją się jak wino...im starsze tym lepsze...a inne jak....mleko
Czyli co? Można z nich zrobić twaróg? :shock::P

 

... głupi żart

 

Też od zawsze podobałem się w TEN sposób starszym kobietom i to chyba nic nadzwyczajnego. Często panie po 50 mnie zagadują, ale to tylko takie tam zwykłe rozmowy, starsze osoby wyczuwają z kim można normalnie porozmawiać, żeby zaraz nie wyskoczył z urwami, ujami, itp.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ależ się uśmiechnęłam czytając Wasze posty.. a dziś na prawdę miałam trudny dzień..

POwiem tak.. Jeżozwierzu prześliczny ;) może równolatki nie wiedzą za bardzo jak dać do zrozumienia, że się podobasz :?: albo same jeszcze nie wiedzą co lubią :?:

Ja nie umiem Ci odpowiedzieć..

mogę jedynie powiedzieć, że gdybym była chłopakiem, bez wahania zaliczyłabym starszą babkę..

same plusy.. jej sprawisz frajdę, bo

-poczuje się atrakcyjna,

-będzie mogła CIę WIELE nauczyć

 

a Ty;

-WIELE sięod niej nauczysz

-za darmo

- może nawet czasem Ci coś kupi :lol::lol::lol:

 

no, to taakpół żartem..

ale ja -gdybym była facetem - pomyślałabym o tym..

tak naprawdę to chyba mało który facet wie,tak sam z siebie, jak doprowadzić babkę do orgazmu.. a dojrzała kobieta wie już czego chce, jak chce, i raczej się nie wstydzi jak jakaś 19stoltatka :lol::lol::lol:

 

pozdrawiam :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżozwierz, To bierz się za nie ;) One są doświadczone i poważnie mogą Cię wiele nauczyć... ;)

 

Panie po 50tce to przesada, ale taka zadbana seksi 40- stka ujdzie i może dostarczyc niesamowitych wrażeń.

Doradzałem to autorowi postu, ale on jednak, woli zachować dziewictwo dla mlodeszej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogę jedynie powiedzieć, że gdybym była chłopakiem, bez wahania zaliczyłabym starszą babkę..

 

zgadzam się z anakondą, taka stasza atrakcyjna Pani to same plusy, może i to nie jest zwiazek na caŁE ŻYCIE, ale na część życia napewno ;)

 

[Dodane po edycji:]

 

no i dodam że na mnie rówieśniczki też nie lecą i podobam się starszym :mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

i w sumie w moich 2 zwiąskach byłem ze starszymi o demnie o 6 lat dziewczynami :mrgreen: taki los.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×