Skocz do zawartości
Nerwica.com

Przewlekłe zmeczęnie


Gość Buratino

Rekomendowane odpowiedzi

Odpowiedźcie! Budzę się wcześnie rano o 5 lub 6 a o 8 wstaję. O godzinie 11 muszę się położyć bo jestem strasznie zmęczony i czasami zasypiam na półgodziny. Wstaję dopiero o 17 jako tako zregerenowany. Jest tak od miesiąca lub więcej.

 

Co to może być? Chyba nie jest to wina neuroleptyku bo na początku nie było zmęczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w moim przypadku od przewlekłego zmęczenia się zaczęło (a niestety wcale nie skończyło), chociaż lekarka-internistka na moją sugestię, że może to być coś z depresją wspólnego, wykpiła mnie mówiąc, że teraz to nic tylko wszyscy na depresje chorują.. :|

a wszystkie wyniki, tak jak i w Twoim przypadku miałam ok.

straszne, dla mnie jest to strasznie dołujące, że niezależnie od tego ile bym spała i tak wstaję zmęczona, że jestem ciągle zmęczona, że najchętniej nic tylko bym leżała, leżała, leżała..

:cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrób sobie badanie TSH, jeżeli wynik będzie nawet minimalnie inny od prawidłowego warto wybrać się do endokrynologa ponieważ możesz mieć np. chorobę Hashimoto, jej objawy to senność, niemożność zaśnięcia mimo ogromnej senności, nerwowość, wypadanie włosów, drżenie rąk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×