Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica -uciążliwe kręcenie się w głowie


shainez

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowa,mam zdiagnozowaną nerwicę,wszytskie badania wyszły ok rezonans głowy,tomografia kom,badania komputerowe laryngologiczne rtg płuc,bolerioza,toksoplazmoza,ekg serca,eeg średnie zmiany(migrenowe poniewaz mam migrene od dziecinstwa) hormony ok ,punkcja ledzwiowa,badania oka,kompletna morfologia chyba z 7 razy ok(jedynie leukocyty podwyższone ale zapewne od zębów),tarczyca ok usg jamy brzysznej ok nerek ,ginekologiczne ok itd nie pamietam jakie jeszcze poprostu wyników masa,no i okazało się ze nerwica moje objawy sa nastepujace

-kręcenie sie w głowie to trwa prawie cały czas dziwne uczucie w głowie 6 miesięcy czasem sie nasila czasem jest duzo lepiej np wystepuje tylko gdy gdzies jestem,a np teraz mam to ciagne strasznie mi to zycie utrudnia nawet na studia nie mogę wrócicI(wziełam dziekankę)

-- zaburzenia rónowagi ,ruszanie się krzesła stołu itdlęki

-kołatanie serca

-pocenie się rak i stóp

-tiki ruchowe tj nie wiem co z rękoma zrobić drapie sie po głowie obgryzuje pazurki

- uczucie nie spokojnych nog

-wysoki puls

-teperatura ciała 36,9

ciągłe doszukiwanie sie chorób badanie własnego ciała wmawianie sobie objaw

-bóle głowy

-złe samopoczucie

-bóle karku

ogólnie masa objaw ale najgorsze to dziwne uczucie w głowie które nie ustępuje;(((

Jesli macie- podobne objawy piszczcie bo jestem załamana tyle juz sie z tym mecze i ciagle sie boje ze to nie nerwica pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woow...Jestem pod wrażeniem , ile badań miałaś...Dziewięć lat temu , prawie dwa lata czułam się tak jak Ty.. Nagle się pojawiło i nagle znikło.Dzisiaj wiem , ze to depresja.Objawy co jakiś czas powracają.Leki psychotropowe łagodzą objawy, choć nigdy nie jest niestety normalnie.Ja osobiście stawiam u siebie , na zespół przewlekłego zmęczenia..Rozumiem co czujesz.Ja też ciągle się bałam o własne zdrowie.Okropne uczucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie strasznie sie z tymi kręciawkami czuję mam nadzieje ze odejdzie tak jak u Ciebie bo mi również nagle sie pojawiło i tak trzyma,czasem jest lepiej dużo lepiej a czasem aż tak zle ze te kreciawki czuje nawet gdy leże i to trwa całe dnie;-(niech to już odejdzie bo utrudnia życie na maxa;-(( pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No staram się mam tabletki Sympramol ale słabe bo po mocniejszych miałam bardzo duzo skutków ubocznych pije sobie mleko z miodem i melisa i staram się ale ciagle o tym myśle i to mnie dopija,wczesniej nie pomyślałabym ze nerwica jest taka straszną chorobą, mam 22 lata a czuje się jak bym była starą babcią.

 

[Dodane po edycji:]

 

Jeszcze mam pytanie czy Twoje zawroty,to dziwne uczucie w głowie było ciagłe np trwały całe dnie czy tylko czasem się zakręciło??bo ja mam to cały czas;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam 30 lat i podobną sytuację. Od roku zacząłem się źle czuć stwierdzono wtedy że mam stłuszczoną wątrobę, do tego nałożyła mi się nieciekawa sytuacja w pracy. Zacząłem się źle czuć. W kwietniu następnego roku miałem migrenę (występuje u mnie co kilka lat). Też niestety się przestraszyłem tego i zacząłem robić szereg badań. Ogólnie wszystkie badania wychodzą ok tzn, rezonans magnetyczny, eeg, krew, mocz, PSA, bolerioza, no wszystko w normie, byłem też u 4 neurologów (wszystko ok), laryngolog (ok).

Niestety mam od ok pół roku bardzo podobne dolegliwości jak koleżanka. Kręci mi się w głowie, tzn trudno mi to opisać. Czuje się jakbym był lekko pijany, często pobolewa mnie głowa, czuję się poddenerwowany, "zamulony" i ospały. Mam tak jakby cały czas jakieś załamanie. Wmawiam sobie różne choroby jest to po prostu straszne i nie do wytrzymania, czuje się jakbym wariował. Najgorsze jest to że im więcej czytam o dolegliwościach to coraz częściej wydaje mi się że mam chyba wszystkie.

Jak sobie z tym poradzić? Koleżanka widzę miała to już ponad rok do tyłu. Czy udało Ci się z tego wyjść? Jak się leczysz? Co robić dalej????

 

Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×