Skocz do zawartości
Nerwica.com

Przestałam brać leki


reneSK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Bardzo dawno nie pisałam już na forum, ale teraz czuję że muszę, bo nie wiem co robić.

Przestałam brać rexetin gdyż nie pomagał, wyprosiłam u lekarki anafranil, ponieważ ona sama nie wiedziała co mi dać. Leki typu asentra, fevarin brałam już wcześniej i nie zdały egzaminu. Ona chyba innymi nie leczyła natręctw myślowych, już sama nie wiem, bo przy mnie wyciągła spis leków i zaczęła szukać. Nie wiem czy to wina moich zawiedzionych nadziei co do tej pani doktror, ale w końcu nie biorę nic. Postanowiłam, że dam radę sama. Przez 2 tygodnie było super po odstawieniu rexetinu, zadowolenie z życia chęci do gotowania, sprzątania, brak natręctw,pustki, ale teraz już nie jest super. Minęło 2 miesiące jak nie biorę leków i nie wiem co dalej. Proszę podpowiedzcie mi coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj mam podobny problem, w maju na własną rękę odstawiłam anafranili, depakinę(które brałam 6 miecha), choć lekarka odradzała, ja czułam się dobrze i chciałam choć trochę pobyć bez...no i w sumie te trochę zleciało do teraz gdzie od tyg, mam znów problemy natręctwa obsesyjne, moje myślenie znów zaczęło mnie męczyć i przerażać, więc udałam się dziś do lekarki po wcześniejsze leki które zażywałam tj, anafranil i depakine które naprawdę mi zpasowały,a tu okazało się że nie ma mojej lekarki,inna przepisała mi setaloft mówiła że lepsze a ja wkurzona sugerowałam jej że tamte mi pomogły ale na nic, i tak jestem z receptą na leki które cholernie boję się wziąźć, ale i tak było warto parę miesięcy żyć na czysto, może dlatego że jesień przyszła i ponownie ta cholera wróciła,piszesz że trochę się zawiodłaś na Pani doktor,ja mam problem znaleźć dobrego lekarza i choć w sumie go mam nie jestem przekonana do niego, a już parę razy zmieniałam i najgorsze jest opowiadanie całej historii od początku, a jak byś poszukała innego lekarza może masz znajomych którzy mają kogoś godnego polecenia, dobrze czasem skonsultować się z innym, chodziłaś kiedyś na terapię , bo nie wiem jak u Ciebie ale u mnie leki to tylko połowa sukcesy drugie pół- terapia, pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chodziłam nigdy na psychoterapię, bo u mnie w małej mieścinie nie ma specjalisty, a prywatnie czy dojechać do większego miasta już mnie nie stać i tak prywatnie muszę chodzić do lekarza. Jezeli możesz powiedz mi jak się czułaś po anafranilu , jakie były początki, kiedy odczułaś zmianę na lepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reneSK, Ogólnie to mam zdiagnozowana nerwice lękową... która ostatnio wróciła jakaś silniejsza i pojawiła sie dodatkowo hipochondria :) Przedtem brałem setaloft afobam i elenium, a teraz biorę rudotel anafranil i afobam i czuje poprawę a 10 listopada ide na rozmowe kfalifikacyjną na terapie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o mnie to po anafranilu czułam się dobrze, bardzo szybko minęły obsesje myśleniowe(myślę że nawet po tyg,ale w tym terapia też była) u mnie dotyczyły schizofrenii i tego że mogę zrobić krzywdę mężowi, było już tak źle że myślałam o ponownym zgłoszeniu na oddział,fakt wcześniej brałam luxete(podobno to samo jak setaloft)ale wtedy miałam epizod deprechy a teraz bardziej natręciuchy

Misiek_NL- a Ciebie jak działał setaloft?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mała26, Dobrze nawet... Ale anafranil jak dla mnie jest lepszy ;) Ja mam taką natrętną myśl że jestem na coś poważnego chory i po anafralilu jest lepiej... tylko musiałem troche poczekać aż zaczoł działać ( 4 tygodnie )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×