Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co robić w przypadku bardzo perfidnego natręctwa?


Receptor1

Rekomendowane odpowiedzi

Co robić w czasie bardzo perfidnego, okropnego, wręcz psującego humor (o osobach na których mi zależy), bo ja to staram się zwykle naprawić w myślach, odkręcić tą myśl by się nie spełniło. Ale to strasznie długo zostaje w pamięci i traci się humor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tzw. nerwice natręctw stosuje sie antydepresant, ja biore sertagen bo tez mam a raczej mialem natręctwa.

Leczenie natręctw polega na racjonalizowaniu. Mysli sa tylko twoim wytworem i bardziej je analizujesz, boisz sie ich tym bardziej one ciebie nakręcają.

 

Pomysl sobie, ze te mysli i tak sie nie spelnia, ze one zachwile odplyną. Kiedy je masz zajmij sie czyms i staraj sie skupic na tej czynnosci. Zauwaz, ze np. gdy biegasz lub plywasz lepiej sie czujesz i nie masz tych mysli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszne są te natręctwa, atakują mi osoby, wartości mi największe co mam robić, gadam do siebie mimo że jestem z ludzmi, jestem naskraju wariactwa, w dodatku trudno mi je odkręcić w myślach te natręctwa i trudno o nich zapomnić ZGŁUPIEJE!

 

idz do psychologa, ale najlepiej na NFZ, bo szkoda tracic kase na prywatnego. Powiedz mu, co ci dolega, jak te mysli wyglądają, itp. mozliwe ze psycholog skieruje cie do psychiatry, który zapisze Ci antydepresant, który zmniejsza występowanie natręctw. np. Sertagen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×