Skocz do zawartości
Nerwica.com

Homoseksualizm norma czy zaburzenie?


harpagan83

Twoim zdaniem homoseksualizm to:  

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Twoim zdaniem homoseksualizm to:

    • Normalna orientacja seksualna
      11
    • Zaburzenie seksualne
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tylko zaznaczę, że jestem przeciw przemocy wobec Gejów i Lesbijek.

 

Ale osobiście nie uważam tego za zjawisko pozytywne, bo gdyby nagle 85 procent ludzkości została homoseksualna to nasza ludzkość i cywilizacja mogła by być bardzo zagrożona. Podobnie Jak ludzie z zespołem downa, gdyby nagle 85% ludzi miało takie zaburzenie to na pewno odbiło by się to negatywnie na ludzkości. Mi wystarczy, na temat tego, ze to zaburzenie argument, anatomiczny, natura stworzyła Samca i Samicę i przystosowała anatomicznie do kopulacji, a wszelkie odstępstwa nie są normą.

 

[Dodane po edycji:]

 

harpagan83, pozwolę sobie dodać ankietę 8)

 

linka dzięki za ankietę, sam chciałem to zrobic ale nie wiem jak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inka dzięki za ankietę, sam chciałem to zrobic ale nie wiem jak
No właśnie, też kiedyś chciałem zrobić, a nie wiem jak. Tylko moderatorzy i admini mogą?
Ale osobiście nie uważam tego za zjawisko pozytywne, bo gdyby nagle 85 procent ludzkości została homoseksualna to nasza ludzkość i cywilizacja mogła by być bardzo zagrożona.
I co z tego? Wogóle takie podejście jest bez sensu, bo to się nigdy nie stanie.
Mi wystarczy, na temat tego, ze to zaburzenie argument, anatomiczny, natura stworzyła Samca i Samicę i przystosowała anatomicznie do kopulacji, a wszelkie odstępstwa nie są normą.
Właściwie to masz racje, ale co z tego? Czy odstępstwo od normy to coś złego, co trzeba tępić. Poza tym trzeba wziąć pod uwagę, że homoseksualiści zostali tak samo stworzeni przez naturę jak ty, czy ja. Natura tworzy proste drzewa, ale też i krzywe, i ktoś kto twierdzi, że tylko proste są w normie, bo jest ich więcej gada głupoty. A jak jeszcze te krzywe chce na siłe prostować, bo mu psuja widok, to to już jest zwykła przemoc.

 

Największym problemem dotyczącym (nie)akceptacji homoseksualistów nie jest kwestia, czy to choroba, ale zwykłe uprzedzenia. Czy ludzie podniecają się tak chorymi na cukrzycę, albo alkocholikami? Raczej nie, bo im to wszystko jedno, a co do homoseksualistów znajdą dziesiątki argumentów, że to złe, obrzydliwe, nienaturalne, że w bibli napisano, że Bogu się nie podoba, itp.

Nieakceptacja homo ma takie samo podłoże, jak walka pomiędzy dwiema grupami kibiców piłki nożnej, sami nie wiedzą, dlaczego się nienawidzą, ale jest okazja do bitki, więc czemu nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harpagan83, zgadzam się z tobą. Gdyby te 85% ludzkości było homoseksualistami to w końcu na świecie nie byłoby komu się rozmnażać, nie byłoby rąk do pracy, rozwój ludzkości zostałby zahamowany i zaczęlibyśmy się cofać. Stałoby się to przyczyną wielu frustracji gorszego funkcjonowania całych społeczeństw, w efekcie rozpropagowanie genów homoseksualizmu doprowadziłoby do śmierci naszego gatunku co za zdrowe uznać nie można. Homoseksualni ludzie mogliby na siłę próbować współżyć z osobami przeciwnej płci dla ratowania naszego gatunku ,ale to nie byłoby dla tych ludzi czymś pozytywnym. W końcu sami doszliby do wniosku, że dla dobra gatunku trzeba się pozbyć homoseksualizmu , bo staniemy się nieszczęśliwi jako gatunek. Inną kwestią jest czy przetrwanie gatunku ma być aż takim priorytetem dla każdego, jeśli założyć że nie ma nic negatywnego w nierozmnażaniu się to homoseksualizm z tego punktu widzenia jest niczym innym jak przejawem różnorodności w sferze seksualnej i nie da się go oceniać. Być może takie rozważania w ogóle nie mają sensu, bo w mechanizm natury wpisana jest statystyczny odsetek homoseksualistów , który się nie zmienia i w naszej sytuacji wręcz pomaga regulować ilość poczęć by nie była za duża na świecie. Gdyby również udało się w przyszłości zapewnić inny sposób rozmnażania(może już taki jest, nie wiem) , który odbywałby się bez kontaktów seksualnych, to te rozważania o dominacji homoseksualistów na świecie też nie miałyby sensu, bo nie byłoby problemu upadku gatunku i geje oraz lesbijki mogliby być normalnymi szczęśliwymi ludźmi bez żadnych uszczerbków w innych dziedzinach życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Korat

Gdyby również udało się w przyszłości zapewnić inny sposób rozmnażania(może już taki jest, nie wiem) , który odbywałby się bez kontaktów seksualnych
A słyszałeś o in-vitro? :D;)

 

I dlaczego wy tak przejmujecie się tą ludzkością, ludzkość jako taka to tylko słowo. Liczy się przecież życie każdego z nas, a nie jakaś ludzkość, która nie powinna wyginąć, bo to źle.

Jakby na ziemi było mniej ludzi, to na pewno byłoby to dla niej samej o wiele lepiej, a rozwój świata i tak ciągnie tylko garstka ludzi ambitnych, reszta nie robi nic, albo prowadzi wojny.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytuj:

Ale osobiście nie uważam tego za zjawisko pozytywne, bo gdyby nagle 85 procent ludzkości została homoseksualna to nasza ludzkość i cywilizacja mogła by być bardzo zagrożona.

I co z tego? Wogóle takie podejście jest bez sensu, bo to się nigdy nie stanie.

 

Greengo tak samo sie nie stanie sytuacja ze 85 procent ludzi z zespolem downa, czy porażeniem muzgowym będzie życ na ziemi, ale jednak co do tego faktu nie ma zastrzezeń że to zaburzenie

 

[Dodane po edycji:]

 

Czy odstępstwo od normy to coś złego, co trzeba tępić. Poza tym trzeba wziąć

 

GreenGo nie nie trzeba to nie etyczne. Ale są Homoseksualiści co nie chcą tak życ i zazdroszczą heterykom, bo widzą ze ich orjentacja nie da im tego co orientacja hetero

 

[Dodane po edycji:]

 

że homoseksualiści zostali tak samo stworzeni przez naturę jak ty, czy ja

 

Tak samo przez naturę zostali stworzeni ludzie z porażeniem mózgowym, czy daltonizmem.

 

[Dodane po edycji:]

 

jest statystyczny odsetek homoseksualistów , który się nie zmienia i w naszej sytuacji wręcz pomaga regulować ilość poczęć by nie była za duża na świecie

 

Korat tak samo jest statystyczny odsetek ludzi z innymi zaburzeniami, ludzi ze schizofrenią też jest mniej wiecej stała liczba w każdym społeczeństwie, daltonizm, albo inne defekty i wcale sie nie zmienia.A poza tym to jak narazie to za jakis czas Europie zacznie groźić ujemny przyrost naturalny i zaleją nas Azjaci

 

pozatym homoseksualizm był rozpatrywany przez Psychjatrów jako choroba, tylko został skreślony, z powodu wplywowych środowisk Homoseksualnych. Teraz na homoseksualixmie robi sie ogromne pieniądze, prawie w każdej dziedzinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozatym homoseksualizm był rozpatrywany przez Psychjatrów jako choroba, tylko został skreślony, z powodu wplywowych środowisk Homoseksualnych. Teraz na homoseksualixmie robi sie ogromne pieniądze, prawie w każdej dziedzinie.
Zauważ, że kiedyś większość ludzi, w tym psychiatrzy byli ludźmi skrajnie wierzącymi, a homo było sprzeczne z ich poglądami, dlatego też uważano to za chorobę. Zresztą psychiatria/psychologia dziś, a jeszcze 30-40-50 lat temu to niebo, a ziemia. Czytałem kiedyś biografię pewnego znanego naukowca, który podczas służbowej wizyty u psychiatry (pracował nad tajnym projektem rządowym, więc musieli go wstępnie zbadać) odpowiadał na pytania lekarza na luzie, co sprawiło, że lekarz potraktował go prawie jak wariata. Np. zapytał go, czy uważa, że ludzie go obserwują, to ten odpowiedział (zgodnie z prawdą), że tak, inni pacjenci siedzący w kolejce patrzą się w tej chwili na niego. Lekarz potraktował to jako oznakę paranoi. Widać, jacy mądrzy byli kiedyś psychiatrzy, podchodzili sztywno do tego co wymyślili wcześniej inni.

 

To co jest normalne i nienormalne ustalają ludzie. W średniowieczu ateistów uważano za obłąkanych, albo opętanych i 99% społeczeństwa by poparło tą tezę. Dzięki Bogu dziś już nie wszyscy tak myślą.

 

Rozumiem, że pedofilia uznawana jest za coś złego, chorobę i przestępstwo, ale niechęć do homo jest niczym (obrzydzenie/religia) nie uzasadniona. Żeby ludzie tak walczyli z przemocą, agresją i chamstwem, jak walczą z homo, to by było znaczenie lepiej. A nie zajmują się tym co pod kołdrą robią ludzie z drugiej części miasta, czy kraju, których nigdy na oczy nie widzieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GreenGo dobrze mówisz jeśli chodzi o pojęcie normalności i nienormalności, że to tak naprawdę ludzie ustalają. Tylko odpowiedz mi skoro to takie normalne i naturalne to czemu Geje i Lesbijki żyjący w 10 letnich związkach mają problemy ze sobą oraz swoją seksualnością i często przechodzą traumę związaną ze swoją orientacją. Poza tym Homoseksualizm człowieka to nie tylko popęd płciowy to także zachowanie, przypatrz sie wielu gejom a sam zaobserwujesz ze geje zachowują sie inaczej niż normalni mężczyźni. Tak samo lesbijki zachowują sie inaczej niż większość kobiet, można to wyczuć w ich zachowaniu wcale nie wiedząc o ich preferencjach. Ja uważam że skłonności homoseksualne nie są same w sobie zaburzeniem a raczej skutkiem ubocznym reakcją obronną jakiegoś zaburzenia. Główną przyczyną Homoseksualizmu jest brak identyfikacji z własna płcią, złe relacje z rodzicami i rówieśnikami. Nawet jeśli nie ma skutecznej metody na leczenie takiego stanu rzeczy to i tak wasze argumenty nie przekonują mnie co do normalności tego zjawiska. Co wcale nie znaczy ze propaguje nienawiść do Gejów czy Lesbijek, nie mam nic do nich, ale przyznam szczerze, że czuję sie nie swojo w towarzystwie gejów i ciężko mi z nimi nawiązać wspólny język, co nie znaczy ze ich prześladuje i z nich szydzę

 

[Dodane po edycji:]

 

homoseksualizm z tego punktu widzenia jest niczym innym jak przejawem różnorodności w sferze seksualnej i nie da się go oceniać

Korat mówisz że różnorodności seksualnej nie da się ocenić, a co z pedofilami ich różnorodność sie ocenia i to bardzo surowo, co zresztą zrozumiałe. Ale pedofil też nie ma wpływu na swoje odczucia, pociągają go małe dzieci i tyle. A co z zoofilią, W stanach dziewczyny mogą brać ślub ze swoimi psami, widziałem to kiedyś w teleexspresie, często ludzie praktykują stosunki ze zwierzętami, to też nie podlega ocenie? A co z urozmaiceniem seksualnym, np jak panienka lub jak ktoś leje na nią ciepłym moczem. Albo jak dwie lesbijki zjadały własny kał i rozsmarowywały go po całym Ciele, czy też tego nie da się ocenić. Oczywiście ktoś powie homosekualizm nikomu nie szkodzi wiec nie może być nie normalny. Pewnie nie szkodzi bo robią to z reguły dojrzali świadomi swych preferencji ludzie, jednak Homoseksualizm w znacznym stopniu utrudnia ludziom życie, za równo jak i heterykom jak i samym lesbijkom i gejom

 

[Dodane po edycji:]

 

. A teraz Pytanko do facetów, macie wśród swoich przyjaciół, nie kolegów, czy znajomych tylko przyjaciół prawdziwych zdeklarowanych gejów. odpowiedzcie tylko szczerze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko odpowiedz mi skoro to takie normalne i naturalne to czemu Geje i Lesbijki żyjący w 10 letnich związkach mają problemy ze sobą oraz swoją seksualnością i często przechodzą traumę związaną ze swoją orientacją.
Nie wiem, nie znam żadnego/żadnej.
Poza tym Homoseksualizm człowieka to nie tylko popęd płciowy to także zachowanie, przypatrz sie wielu gejom a sam zaobserwujesz ze geje zachowują sie inaczej niż normalni mężczyźni.
Wielu normalnych niegejów ludzie o to podejrzewają, takie czasy, teraz wszyscy mają to na ustach, pamiętam, jak byłem jeszcze w gimnazjum i wyzywaliśmy się od pedałów to nawet nie wiedziałem co to znaczy, a i ogólnie w TV nie było o tym mowy, teraz trzeba się "odpowiednio" zachowywać, żeby cię nie posądzili, głupota, a znam kilku facetów, którzy są bardzo... jak to się nazywa... zniewieściali, ale nie są homo, po prostu tacy są i tyle. Są też homo metalowcy, albo dresy i co z tego.
że czuję sie nie swojo w towarzystwie gejów i ciężko mi z nimi nawiązać wspólny język, co nie znaczy ze ich prześladuje i z nich szydzę
Ja bym się kiedyś czuł nieswojo, żeby mnie inni nie mieli za geja, ale teraz już nie.
Korat mówisz że różnorodności seksualnej nie da się ocenić, a co z pedofilami ich różnorodność sie ocenia i to bardzo surowo, co zresztą zrozumiałe. Ale pedofil też nie ma wpływu na swoje odczucia, pociągają go małe dzieci i tyle.
Słuchaj, z pedofilami sprawa jest prosta, krzywdzą bezbronne dzieci, niszczą im psychikę, a to zbrodnia i przestępstwo.
A co z zoofilią, W stanach dziewczyny mogą brać ślub ze swoimi psami, widziałem to kiedyś w teleexspresie, często ludzie praktykują stosunki ze zwierzętami, to też nie podlega ocenie?
:shock: ślub? To można podciągnąć za znęcanie się nad zwierzętami.
A co z urozmaiceniem seksualnym, np jak panienka lub jak ktoś leje na nią ciepłym moczem. Albo jak dwie lesbijki zjadały własny kał i rozsmarowywały go po całym Ciele, czy też tego nie da się ocenić.
Jak robią to w swoich czterech ścianach i nikt się nie dowie, to chyba nie można im tego zabronić, 2 girls 1 cup, jedyny film, na ktorym prawie sie pożygalem, ktoś im dużo zaplacił, były po narkotykach.
Pewnie nie szkodzi bo robią to z reguły dojrzali świadomi swych preferencji ludzie, jednak Homoseksualizm w znacznym stopniu utrudnia ludziom życie, za równo jak i heterykom jak i samym lesbijkom i gejom
A to ci, haha, jak homoseksualizm utrudnia życie heterykom? Bo samym zainteresowanym chyba tylko z dwóch powodów, mogą siebie nieakceptować i bać się agresji ze strony społeczeństwa.
. A teraz Pytanko do facetów, macie wśród swoich przyjaciół, nie kolegów, czy znajomych tylko przyjaciół prawdziwych zdeklarowanych gejów. odpowiedzcie tylko szczerze
Ja nie mam wogóle przyjaciół :D ale nawet wśród kolegów raczej nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GreenGo ani ty mnie nie przekonasz ani ja ciebie co do tego tematu, ale ok spoko, ale weśsobie obejrzyj ten filmik to zrozumesz oco mi chodzi, bo widać że poprostu nie znasz osobiscie osob homoseksualnych, a tu nie chodzi o samo zniewieściale zachowanie ;)

 

[videoyoutube=IdUsCD9W-KA&feature=related][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale osobiście nie uważam tego za zjawisko pozytywne, bo gdyby nagle 85 procent ludzkości została homoseksualna to nasza ludzkość i cywilizacja mogła by być bardzo zagrożona.

 

harpagan83, zgadzam się z tobą. Gdyby te 85% ludzkości było homoseksualistami to w końcu na świecie nie byłoby komu się rozmnażać, nie byłoby rąk do pracy, rozwój ludzkości zostałby zahamowany i zaczęlibyśmy się cofać.

 

To jest bardzo popularny błąd w rozumowaniu. Byłoby to prawdą, gdyby homoseksualizm oznaczał niepłodność, ale ponieważ tak nie jest i ludzie homoseksualni mają dzieci jak heteroseksualni, cywilizacja nie jest zagrożona. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest to coś jak najbardziej normalnego.

 

Wkurzająca to jest co najwyżej moda na biseksualizm.

Zwłaszcza u dziewcząt. Nagle 50% dziewczyn uważa się za biseksualne i się z tym obnosi. Najbardziej bawią mnie 13-14 latki, które stwierdzają u siebie takie preferencje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne wszyscy poprawni politycznie, ale mam pytanie ile takich osób znacie osobiscie i ile takich ludzi jest dla was bardzo bliskimi przyjaciułmi.

Też mam znajomych para chłopak i dziewczyna co przyjaźnią sie z jednym gejem zawsze zabierają go na imprezy, i niby wszystko git, ale jak ten gej pujdzie do toalety to zaraz są jakieś docinki.

 

Jak to dla was norma to czy zamieniłybyście się na orjentacje z lost17 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załozycielu wątku, najpierw wyznania o chodzeniu na prostytutki, potem o ciągotach homo, teraz typowo homofobiczny wątek - mechanizm wypierania w pełnej krasie. Chyba nie możesz się dogadać z własnym sobą.

 

A o ludzkość się nie martwcie... Natura sama sobie eliminuje słabe (niewłaściwe) geny, jeżeli przyjmiemy, że homoseksualizm może być dziedziczny lub geny mogą dawać pewne predyspozycje, tylko społeczeństwo ustala ramy, gdzie popycha się ludzi do skrywania preferencji, samo sobie szkodząc.

W ogóle, co za sformułowanie w ankiecie: "normalna orientacja". Znane nauce są 4 orientacje i żadna z nich nie jest ani normalna ani nienormalna, po prostu jedna jest dominująca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załozycielu wątku, najpierw wyznania o chodzeniu na prostytutki, potem o ciągotach homo, teraz typowo homofobiczny wątek - mechanizm wypierania w pełnej krasie. Chyba nie możesz się dogadać z własnym sobą.

 

A o ludzkość się nie martwcie... Natura sama sobie eliminuje słabe (niewłaściwe) geny, jeżeli przyjmiemy, że homoseksualizm może być dziedziczny lub geny mogą dawać pewne predyspozycje, tylko społeczeństwo ustala ramy, gdzie popycha się ludzi do skrywania preferencji, samo sobie szkodząc.

W ogóle, co za sformułowanie w ankiecie: "normalna orientacja". Znane nauce są 4 orientacje i żadna z nich nie jest ani normalna ani nienormalna, po prostu jedna jest dominująca.

 

A czy ja sie czegoś wypieram? Poprostu wyrażam swoje poglądy i natemat homoseksualizmu i na temat prostytutek. Każdy z tematów które porószyłem dotyczy między innymi mojego życia, ale napewno sie niczego nie wypieram, więc nie przypisuj mi rzeczy które nie mają miejsca. I nie ryj bani mi genami bo orjentacja kształtuje sie pod wplywem czynników srodowiskowych a nie jebanych genów.

 

Znawca genetyki się znalazł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boshe, człowieku, po co zakładać wątek, skoro nie umiesz panować nad emocjami. Masz tę dysleksję, ale na Boga piszesz wszystko dokładnie na odwrót, nawet w firefoxie podkreśla błędy ortograficzne.

 

Przestań mi zwracać uwagę na błędy huj wbijam w twoje uwagi, niedawno sam biadoliłeś że nie mozesz znaleźć dziewczyny a teraz chojraka zgrywasz. Pozatym umiem panować nad emocjami. Co ty możesz wiedzieć nad czym umiem panować a nad czym nie, wydaje ci sie ze wszystkie rozumy pozjadałeś.

Zamiast sie czepiać na czyichś błędach skup sie na temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×