Skocz do zawartości
Nerwica.com

Chcę pomagać .


suuzan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem Suzan .

I widzę jak wielu ludzi potrzebuję pomocy w borykaniu się ze swoimi codziennymi problemami ;)

Postanowiłam założyć tu konto i pomagać innym .

W tym właśnie się ' specjalizuję ' ;)

Największą satysfakcję sprawia mi praca z młodzieżą .

Ale pragnę pomagać też ludziom dojrzałym z zupełnie innymi problemami ;)

 

Jeżeli jest ktoś kto potrzebuje wszelakiej pomocy piszcie na mój e-mail .

Na każde maile postaram się odpisać i poświęcić się w 100% .

Mam nadzieję że pomogę ;*

 

Oto mój e-mail

 

suuzans@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

suuzan, Nie dziw się ,Twoje wejście było entuzjastyczne .Ale niestety mało informacji merytorycznych .

Większość z nas wie ,ze w internecie każdy może podać się za każdego . Same dobre chęci aby pomagać to za mało . Musi być wiedza i doświadczenie .

 

 

PS . SamO, Ile płacisz i gdzie mieszkasz ...? :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłam studia psychologiczne . A doładniej psychologię społeczną . Jestem na 2 roku ze specjalizacją : seksuologią .

Odbywałam staż w poradni psychologicznej . Teraz kontynuję naukę . Widząc jak wielu ludzi ma problemy a nie zawsze stać ich na psychologa , psychoterapeutę czy też psychiatrę , wyszłam z inicjatywą pomocy dla innych poprzez internet ;) . Cieszę się że jest pare osób którzy chętnie do mnie piszą i czerpią porady . Nie mam wpływu na te osoby które urządają sobie z tego kpiny ;) Trudno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

suuzan,

 

Szkoda , że nie napisałaś od razu kim jesteś. Kpinom się nie dziw, bo bez przerwy pojawiają się jacyś nawiedzeni ludzie , którzy w pewien sposób "żerują " na naszym nieszczęściu. Przeczytałam Twój post zaraz jak tylko się pojawił i pomyślałam dokładnie tak jak większość ,że pewnie będziesz nas leczyć modlitwą albo jakimiś innymi cudownymi sposobami .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×