Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Częstochowa] Święte miasto... ;)


Gość Moniczka

Rekomendowane odpowiedzi

thiswilldestroy_you, oj tych planów wypadów to było już tak wiele, że... Do większego spotkania nie doszło. :P Najczęściej spotykałem się w gronie 1-2 znajomych. Jakoś większą grupą nigdy się nie udało. Jeżeli ktoś jest chętny to zazwyczaj od środy do soboty mam czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam po dlugim okresie nieobecnosci!. Mam pytanie czy wiecie moze czy dr. Joanna Sochacka-Pietrzyk przyjmuje również prywatnie? Nasłuchałem się o niej dobrych opinii i chciałbym się wybrać ale z tego co wiem pracuje w Egomedica - czyli nfz a nie mam zamiaru czekać 3 miesiące na wizytę.

A może zna ktoś innego dobrego psychiatrę z Częstochowy który przyjmuje prywatnie?

Moim głównym problemem oprócz nerwicy jest fobia społeczna i głównie tym chciałbym się zająć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Muszę się wynieść z domu, pomyślałam o Częstochowie jako o dobrym miejscu na przeprowadzkę, chciałabym zasięgnąć Waszej opinii czy warto mieszkać w tym mieście? Czy miasto jest bezpieczne i jakie okolice będą najlepsze do zamieszkania, chodzi mi głównie o bezpieczeństwo i stosunkowo blisko centrum, auta nie posiadam więc dojeżdżać z peryferii byłoby trudno.

Szperałam w necie na temat Częstochowy ale zależy mi na zdaniu kogoś, kto mieszka tu już długo. Czekam na pw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam Częstochowę. Mam tam rodzinę, w dzieciństwie często tam bywałem. Ach, miłe wspomnienia.. A teraz tylko przejeżdżam w drodzę na Śląsk :( Pozdrowienia dla Częstochowy i cioci Jadzi :D

I przepraszam, że trochę nie na temat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samotniczko, Częstochowa jest naprawdę przez****tym miastem. ma wszystko czego trzeba, jest dość duże ale tez na tyle male by znalezc tu spokoj, i otoczone jest przecudownymi terenami, jak Olsztyn (skałki, pagórki, zamek), Wielkie Młyny (wspaniałe lasy) czy złoty Potok (strumienie, pstrągarnia, skałki itd). jest tu trochę pracy w sektorze naukowym (politechnika, akademia) i budowlanym ;) logistycznym i moze paru innych, natomiast jest jej wiecej w miastach takich jak Katowice, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec itd, gdzie od biedy można bez problemu dojeżdżać.

Miasto jest super, polecam serdecznie ! Odnosnie niebezpiecznych dzielnic tutaj, to lekka przesada. Jeżeli już miałbym wybierać, to może Raków, może Północ, ale to raczej spokojne miasto i nie ma tu takich napięć jak gdzie indziej, więc realne niebezpieczeństwo też się zmniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem z Częstochowy, i jestem tu bardzo samotna :(

Wyjeżdżałam i wracałam i przyjaźnie się wykruszyły albo nie przetrwały prób.

Boję się ludzi, bo wiele krzywd od nich doznałam, i od mężczyzn i od kobiet.

Jednak daję sobie jeszcze tą szansę, bo inaczej chyba zwariuję :(

Obecnie nie pracuję, siedzę w domu i się zadręczam.

Nie mam własnej rodziny, więc mam naprawdę dużo wolnego czasu, który marnuję i doprowadzam się do wyczerpania psychicznego :(

Jeśli ktoś mimo to chce mnie poznać to proszę pisać. Sama mam 35 lat i z osobami dużo młodszymi mogę nie mieć tematów.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh masakra czas mnie goni a na forum jakos zapomnialem wchodzic :P

to byl ten zlot czy nie ? bo dla mnie idealna pora by sie spotkac pogadac, w sumie caly pazdziernik mi pasuje.

przynajmniej teraz moge spokojnie isc jako wyleczony ;p normalnie niczym bohater narodowy Zwiazku Radzieckiego. :lol::lol::lol:

 

:pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy ktoś może (tanio) udostępnić spanie w niektóre weekendy?

Prawdopodobnie będę dojeżdżał do Cz-wy na studia podyplomowe i szukam noclegu.

Byłoby to od około 3 w nocy w sobotę, do niedzieli wieczorem.

Proszę na PW jakby ewentualnie ktoś mógł mnie przygarnąć :)

nie palę, piję sporadycznie - ale mogę się dostosować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, co to znaczy po nieprzyjemnej rozmowie?

 

-- 17 lip 2012, 15:19 --

 

czater, owszem

 

-- 04 sie 2012, 20:57 --

 

Nikt z Częstochowy nie jest zainteresowany kontaktem?

 

Ja jestem zainteresowana! Mam jeszcze pytanie, czy polecacie terapie na Orkana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×