Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć


andrzej40

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Na forum natknąłem się szukając wiedzy odnośnie moich dolegliwości.Mam stresującą pracę .Od ponad 2-ch lat mnie wykańcza.Kulminacja była w kwietniu kiedy to miałem atak zawrotów głowy połączony ze skokiem ciśnienia potami ,trwający prawie pół godziny.Od tego momentu leczę się na nadciśnienie , nawet kilka razy dziennie mam krótkie naloty zawrotów poprzedzone bólem głowy,nie mogę się wyspać,mam trudności z koncentracją-ogólne "przymulenie".Po tygodniowym pobycie w szpitalu czułem się dobrze ale od miesiąca pracuję i jest znowu nie najlepiej.Badania tomograf i rezonans nic nie pokazały,biorę leki ale nie pomagają .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do leków to biorę takie uspokajające i od zawrotów , ale jest jeszcze jeden fakt że podczas badania eeg w szpitalu wykryto zmiany padaczkowe(objawy-bóle głowy zapominanie ,krótkie luki w pamięci) i na to też biorę leki .Za miesiąc będę miał konsultację neurologiczną i wtedy może będzie decyzja o nowych badaniach,bo zawroty nie ustają a miało być lepiej(chociaż w szpitalu było dobrze-bo nie pracowałem).Od miesiąca martwi mnie ta cała sytuacja bo nie mogę normalnie funkcjonować,tym bardziej w moim wieku(lekko po 30-ce) ,z każdym dniem coraz bardziej dochodzę do wniosku że bóle głowy i zawroty mają tylko i wyłącznie podłoże nerwicowe,bo zauważyłem że po odczuwalnym stresie zaraz pojawiają się zawroty nawet w domu.Jeszcze jedna rzecz mnie niepokoi a mianowicie powstawanie zawrotów głowy ostatnio po każdorazowym przykucnięciu .pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×