Skocz do zawartości
Nerwica.com

Włosy na klacie


Gość Panna_Modliszka

Klata włochata  

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Klata włochata

    • Sexy:)
      11
    • Do zaakceptowania
      5
    • Nie podoba mi się
      9
    • Nie śpie z neandertalczykiem !
      3


Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to nie wiem....podoba mi się i goła klata (naturalnie) i zakudlona, natomiast golenie jej.... :lol: nie nie nie, facet ma sobie golić twarz i pachy - i tyle (ewentualnie inne okolice :twisted: ) :P, no dobra chyba, ze włos pojawia się na plecach a wtedy :hide: woskowanie wymagane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemądry, no dla mnie jest to mega obleśne, taki długi kudeł pod pachą, poza tym niehigieniczne najnormalniej w świecie, jak tu używać antyperspirantu...a jak ktoś uprawia jakiś sport to już w ogóle norma...tak samo jak w okolicach intymnych...bleeeeeeeee, albo się to goli, albo przynajmniej przycina do minimum....no ale, wiesz, to tylko moje zdanie.

Co do golenia klaty....jak mówię, dla mnie to wygląda paskudnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka ja niedawno oglądałem ten film wcześniej odpowiednio wypiłem parę browarków i spaliłem lolka bo byłem na imprezie, i jak oglądałem ten film to brechtałem sie jak głupi praktycznie przy każdej akcji.

Może dla tego że w głównym bohaterze widziałem trochę samego siebie, chociaż mam 28 lat i prawiczkiem nie jestem. Ogólnie polewkowy film :mrgreen: a do tego z happy andem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podobaja mi sie wlosy na klacie. Generalnie jednak jakas niewielka ilosc jest jak najbardziej do zaakceptowania.

 

Jesli chodzi o wlosy pod pachami i w okolicach krocza, nie wyobrazam sobie, zeby facet sie golil, wskazane jest natomiast podciecie wlosow. Chaszcze sa koszmarne, jak dla mnie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boze,co za temat.Ja tam sie gole od czasu do czasu,bo łatwiej jest zachowac higiene.Tym bardziej w lecie gdzie jak wiadomo nasze organizmy wydzielaja spore ilosci wody szczegolnie podczas wysiłku fizycznego (roznego rodzaju aktywnosc fizyczna,sport itp).Ja tak robie,ponieważ jest mi wygodniej i lepiej się z tym czuje.A to czy komus sie to podoba czy nie,to juz jego problem.Ja tam mam wy..bane na to.

Tak przy okazji to nie lata 70-te czy 80-te gdzie w modzie były afro miedzy nogami kobiet czy mężczyzn.

Ogladalem niedawno program o jakims facecie-aktorze filmow dla doroslych,ktory gral "role" w tamtych czasach.Koles mial na klacie taki zarost,ze nie bylo widac skory a wlosy tak geste jak na glowie.On w tej chwili dalej jest w branzy,wlosy na klacie dalej ma tyle,ze zesiwiały i je farbuje hehehehehe.

Żalił się,że niektóre "aktorki" nie chcą z nim kręcić scen z powodu tego zarostu.Ale chłopina dalej jest w interesie i w dalszym ciągu nagrywa nowe "filmy".Pewnie ciekawi jestescie dlaczego koles kolo 50-tki dalej dostaje coraz to nowe oferty.

Odpowiedz jest prosta i udzielila jej jedna z "aktorek".Powiedziała,że chłop ma pałe jak wąż strażacki,a nie każdy może się tym poszczycić hahahaha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harpagan83, ale nie wszyscy wiedzą, że nie na klacie.

 

Tak napewno nie wszyscy, są tutaj ludzie co myślą że pempek jest na nosie.

 

A tak w ogóle to wszystko jedno czy włosy na klacie czy nie. Tak samo jak jedni lubią wygolone Cipki, a inni nie. Tylko że ja zawsze wolałem wygolone cipki i do momentu kiedy poznałem zarośniętą Cipkę stało mi sie to obojętne. Ważne żeby była wilgotna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×