Skocz do zawartości
Nerwica.com

Moja matka nie chce mi pomóc . Jestem lesbijką.


Lost17

Rekomendowane odpowiedzi

harpagan83, a może lepiej skupić się na tym, żeby zaakceptować swoją orientację niż próbować ją zmienić?

 

linka żeby ją zaakceptować trzeba tego chcieć. Jerzeli się czegoś nie chce nie można tego zrobić.

Z resztą śmieszą mnie rady ludzi co nigdy nie mieli takich dylematów, a mówią zaakceptuj siebie, to przecież takie proste, łatwo wam mówić. Jak ktoś jest Heteroseksualny, albo Bi to nie ma powodów, żeby nie akceptować swojej orientacji.

Nawet jak bym to zaakceptował to i tak będę odmieńcem. Poza tym czuję też miłość do kobiet tak jak wspomniałem wcześniej, więc zależy mi na tym żeby być normalnym człowiekiem, a nie dewiantem, i podobnie jak ja myśli wielu ludzi z tym problemem.

Poza tym bycie gejem to nie tylko seks i uczucia, ale tak, że styl życia który jest dla mnie chujowy i tandetny i brzydzę się nim. Ja osobiście nienawidzę togo co mnie spotkało i wolał bym sobie zrobić seppuku niż zostać „JEBANYM TELETUBISIEM!”

Mam swój honor, który nie pozwala mi na takie zachowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harpagan83, styl życia wybierasz sobie sam i nie ma on nic, absolutnie nic wspólnego z twoją orientacją seksualną....jeśli gejów potrafisz skojarzyć tylko z "teletubisiami", epatującymi erotyzmem strojami, paradami, gejowskimi klubami....to szkoda, ja znam wielu gejów których styl życia nie różni się totalnie niczym od innych heteroseksualnych facetów......

Piszesz, ze

żeby ją zaakceptować trzeba tego chcieć. Jeżeli się czegoś nie chce nie można tego zrobić.

A myślisz, że zawsze to czego chcemy jest dla nas dobre? Sprawa polega właśnie na tym, żeby ktoś naprowadził nas na to co będzie dla nas lepsze.......

Z resztą śmieszą mnie rady ludzi co nigdy nie mieli takich dylematów, a mówią zaakceptuj siebie, to przecież takie proste, łatwo wam mówić. Jak ktoś jest Heteroseksualny, albo Bi to nie ma powodów, żeby nie akceptować swojej orientacji.

Poważnie? I myślisz, ze tylko ludzie o innej orientacji seksualnej mają problemy z samoakceptacją? Myślisz, że jeśli nie umiesz zaakceptować swojej orientacji seksualnej to masz gorzej niż cała rzesza osób które cierpią na anoreksję, bulimię, tną się....bo nie potrafią zaakceptować w sobie czegoś, co nie jest związane z seksualnością.....

 

Mam wrażenie, ze myślisz, ze jak zaakceptujesz fakt, ze jesteś gejem nagle nic nie będzie zależeć od ciebie tylko od twojej homoseksualności. tak jakby tylko i wyłącznie to miało zamiar cię definiować. Nie musisz od razu zachowywać się zniewieściałe, nie musisz zakładać skórzanych spodni i bywać w klubach dla gejów.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z resztą śmieszą mnie rady ludzi co nigdy nie mieli takich dylematów, a mówią zaakceptuj siebie, to przecież takie proste, łatwo wam mówić. Jak ktoś jest Heteroseksualny, albo Bi to nie ma powodów, żeby nie akceptować swojej orientacji.

Nawet jak bym to zaakceptował to i tak będę odmieńcem. Poza tym czuję też miłość do kobiet tak jak wspomniałem wcześniej, więc zależy mi na tym żeby być normalnym człowiekiem, a nie dewiantem, i podobnie jak ja myśli wielu ludzi z tym problemem.

Poza tym bycie gejem to nie tylko seks i uczucia, ale tak, że styl życia który jest dla mnie chujowy i tandetny i brzydzę się nim. Ja osobiście nienawidzę togo co mnie spotkało i wolał bym sobie zrobić seppuku niż zostać „JEBANYM TELETUBISIEM!”

Mam swój honor, który nie pozwala mi na takie zachowanie.

 

Harpagan83, moim zdaniem Lost17 jest nieszczęśliwa z powodu nietolerancji i braku wsparcia ze strony matki i babci. To nie w niej tkwi problem, a w braku empatii jej bliskich.

 

Poza tym odnoszę wrażenie, że tak naprawdę boisz się stereotypu. Ile osób homoseksualnych znasz w realu? Przypuszczam, że zdziwiłbyś się jak bardzo twoje wyobrażenie może odbiegać od rzeczywistości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harpagan83, styl życia wybierasz sobie sam i nie ma on nic, absolutnie nic wspólnego z twoją orientacją seksualną....

 

linka owszem ma ale żeby to zrozumieć musiała byś być na moim miejscu. Całe życie chciałem być sportowcem, Raperem, ale niestety w pewnych dziedzinach życia nie ma miejsca dla takich ludzi i nie zaprzeczysz temu. Ta przypadłość pokrzyżowała mi życie. Poza tym to że chce być z dziewczyną jak reszta moich znajomych nie pozwala mi na to żeby być gejem, po prostu nie widzę takiej możliwości, dla mnie takie życie jest chore i nie logiczne.

Poważnie? I myślisz, ze tylko ludzie o innej orientacji seksualnej mają problemy z samoakceptacją? Myślisz, że jeśli nie umiesz zaakceptować swojej orientacji seksualnej to masz gorzej niż cała rzesza osób które cierpią na anoreksję, bulimię, tną się....bo nie potrafią zaakceptować w sobie czegoś, co nie jest związane z seksualnością

 

Nie twierdze że mam gorzej, ale bulimie anoreksje czY inne choroby można wyleczyć, a mojej przypadłości nikt nie chce wyleczyć, za to każą mi się w tym realizować. Bzdura niech się realizuje kto chce tak jak powiedziałem wcześniej mam 27 lat i gdybym chciał się zrealizować w tym to dawno bym to uczynił.

Poza tym byłem kiedyś w związku z dziewczyna przez rok czasu i było mi dobrze i chce żeby teraz też tak było nie chce być jebanym pedałem i wstydzić sie przed samym sobą że nie dorównam innym ludziom, dla mnie byciem gejem było by upokarzające rozumiesz?

I to że sie nie tne nie wieszam to nie oznacza ze mam lżej od wszystkich co to robią.

Myślisz że ja nie mam czasem na to ochoty, mam ale w takich sytuacjach ratuje mnie nadzieja że kiedyś ułożę sobie życie jak normalny mężczyzna.

 

[Dodane po edycji:]

 

Ile osób homoseksualnych znasz w realu?

Viridian paru znam i ich zachowanie jest inne od zachowania kolesi heteroseksualnych. Geja można bez problemu poznać po zachowaniu, nie znając jego preferencji sekualnych. Miałem Oleszkę którego podejrzewaliśmy jako geja w Technikum i niby był normalny miał wysportowaną sylwetkę to nigdy nie chodził na wf i zachowywał sie jak ciota nie facet. A teraz sie okazało ze jest gejem. Poza tym jest coś takiego jak mowa ciała a ona zdradza wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Viridian paru znam i ich zachowanie jest inne od zachowania kolesi heteroseksualnych. Geja można bez problemu poznać po zachowaniu, nie znając jego preferencji sekualnych. Miałem Oleszkę którego podejrzewaliśmy jako geja w Technikum i niby był normalny miał wysportowaną sylwetkę to nigdy nie chodził na wf i zachowywał sie jak ciota nie facet. A teraz sie okazało ze jest gejem. Poza tym jest coś takiego jak mowa ciała a ona zdradza wszystko

 

Wielu ludzi ukrywa swoje preferencje seksualne przez lata, a nie byłoby możliwe, gdyby orientację można było rozpoznać po wyglądzie czy zachowaniu; być może sam jesteś tego przykładem. To, że niektórzy zachowują się zgodnie ze stereotypami, nie znaczy, że robią tak wszyscy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Viridian jest coś takiego jak mowa ciała i jak ktoś ją dobrze potrafi czytać to dowie się bardzo dużo o danej osobie. oczywiście to nie będzie pewne na 100%. Ale wybacz mowa werbalna też nie zawsze jest autentyczna i szczera. Są ludzie co nie widzą takich rzeczy, ale są tacy co dostrzegają różne sytuacje.

Ja nie zachowuje się zniewieściale, ale zdecydowana większość homo owszem.

Wynika to z kompleksu niższości a homoseksualizm jest jego skutkiem ubocznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poslucjacie sobie ksiedza Trytka o pedalach

 

lepiej go nie sluchajcie :twisted:

 

[Dodane po edycji:]

 

takiego ksiedza to powinni ekskomunikować za zło jakie tworzy. Przez takich frajerszczaków religia katolicka uważana jest za fanatyzm. Więc zastanów sie człowieku jakie fakty przytaczasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×