Skocz do zawartości
Nerwica.com

pomocy


jolka120

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem nowa na forum nie wiem gdzie szukac pomocy? cierpie na nawracajaca depresje schudlam 10 kilo przez ostatni tydzien, boje sie zaufac ludzia,nawet teraz boje sie wam o tym pisac.POwiedzialam lekarzowi o depresji ale nie o tym ze wciaz czuje sie podsluchiwana , mysle ze ktos tez czyta moje maile,wszystko sie we mnie trzesie,nawet czasem zaczelam myslec o smierci, ale mam 4 letniego synka i tylko on trzyma mnie przy zyciu,boje sie ze gdy powiem lekarzowi wszystko zabiora mi dziecko i zamkna w psychiatryku...............co mam robic.......nadmienie ze od tygodnia biore znowu fluoksetyne i jeszcze nie ma ona pelnego dzialania terapeltycznego...............jola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz powiedziec wszystko lekarzowi, tylko w taki sposób bedzie on wiedzial z czego i jak Cię leczyć. Jest bardzo duzo ludzi, którzy są choorzy psychicznie i nikt z tego powodu dziecka im nie odbiera. Nikt więc nie odbierze Ci dziecka, ale na pewno żeby Twoje dziecko było szczęsliwe, Ty musisz zadbać o swoje zdrowie. Nie ma sensu tego przeciągac. Idź jak najszybciej do lekarza i powiedz wszystko. Inaczej objawy mogą sie nasilić i bedzie jeszcze gorzej. Poza tym moze wcale nie jest z Tobą aż tak źle zeby mieli Cie w szpitalu zamykac. W domku bedziesz sobie jadła lekarstwa i bedzie ok. Ale jak to wszystko sie rozwinie, to faktycznie mozesz być w stanie nadającym się tylko na leczenie szpitalne. Nie zamartwiaj sie na przyszłośc, wszystko się ułoży!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj że nie mozna komuś zabrać dziecka , tylko dlatego , ze leczy sie psychiatrycznie.Nie jesteś przecież niebezpieczna ani dla siebie , ani dla innych..Nie martw sie tak bardzo.Jeśli chcesz pogadać , pisz do mnie na priwa.To taki maly klik na pw , po lewej stronie na dole postu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×