Skocz do zawartości
Nerwica.com

sprawy damsko - męskie..


Gość anakonda

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli wymiana wiadomości odbywa się przez internet zawsze można zainstalować na kompie niewykrywalnego keyloggera. :mrgreen: Niemoralny sposób, ale skuteczny. Taka mała inwigilacja zawsze daje jakieś względne poczucie bezpieczeństwa. Pytanie jaki masz stosunek do prywatności drugiej strony :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Badziak, Masz racje nie jest to normalne i zapewne powoduje narastanie niepewności . metoda karygodna i przez każdego powinna być potępiana . Złota klatka to śmierć zaufania .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wymiana wiadomości odbywa się przez internet zawsze można zainstalować na kompie niewykrywalnego keyloggera. :mrgreen: Niemoralny sposób, ale skuteczny. Taka mała inwigilacja zawsze daje jakieś względne poczucie bezpieczeństwa. Pytanie jaki masz stosunek do prywatności drugiej strony :mrgreen:

 

 

no cóż.. przyznam ,że pomysł :lol: nienajgorszy, ale ja osobiście nie mogłabym spojrzeć partnerowi w oczy po takim czymś..

aż tak zdesperowana nie jestem :mrgreen: no i są granice własnej godności..

 

zadając pytanie po prostu chciałąm poznać Wasze zdanie na ten temat..

dzięki za odpowiedzi ;)

 

[Dodane po edycji:]

 

łomatko! to juz pogadac nie wolno? :shock:

 

hmm...

czy ktoś mówi, że nie wolno :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze inne pytanko do Użytkowników..

 

Wyobraźmy sobie sytuację, w której partner / partnerka wypisuje z inną kobietą/innym mężczyzną do siebie wiadomości. Teoretycznie nic osobistego, ale po pierwsze nie wiecie - bo nie przeglądacie , po drugie wysyłają do siebie wiadomości w godzinach 23 - do przed 2w nocy.

 

I teraz pytanie.

nie macie nic przeciwko, by Wasz partner/ partnerka tak postępowała/ postępował czy jednak niebardzo by się to Wam podobało :?:

 

To zależy. A czy w tej sytuacji ludzie są ze sobą, mieszkają razem, śpią razem i ten ktoś zamiast być na "posterunku" siedzi w nocy przed kompem? Jeśli tak, trzeba by spytać "a co ty kurna tak klepiesz w klawisze po nocy?". Wiele zależałoby od odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale-jesli wyplywa z milosci,to jest o wiele przyjemniejsze.

I daje duzo wiecej satysfakcji.

 

 

 

hmm... miłość... jakiś Ty naiwny..

aż mi CIebie szkoda..

miłość...

odpowiedni poziom wazopresyny we krwi

ot co

 

miłość... to takie przykre

 

Cholera wazopresyny?Bylam pewna,że to oksytocyna,przysięgam-zaufanie,bliskość.

Dobrze jest miec się od kogo uczyc :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale-jesli wyplywa z milosci,to jest o wiele przyjemniejsze.

I daje duzo wiecej satysfakcji.

 

 

 

hmm... miłość... jakiś Ty naiwny..

aż mi CIebie szkoda..

miłość...

odpowiedni poziom wazopresyny we krwi

ot co

 

miłość... to takie przykre

 

Cholera wazopresyny?Bylam pewna,że to oksytocyna,przysięgam-zaufanie,bliskość.

Dobrze jest miec się od kogo uczyc :mrgreen:

 

A dla mnie miłość to nie substancja tylko ogół procesów składających się na wydzielenie tej substancji. OT CO! No ale nie jestem psycho ani neurologiem ale wanabe cybernetykiem więc mogę się oczywiście mylić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fenyloetyloamina - tak..

 

wydziela się przez pierwsze dwa lata

 

potem już nie.

jakby jej funkcję u kobiet przejmuje oksytocyna a u panów wazopresyna. tak, wazopresyna. ktoś gdzieś zapytał tu na forum, że podobno wazopresyna zajmuje się zagęszczaniem moczu..

no owszem, tak samo jak oksytocyna odpowiedzialna jest też za wydzielanie mleka, za wywołanie skurczów porodowych; działanie ma także skutki psychologiczne, przyczynia się bowiem do wytworzenia emocjonalnej więzi między matką dzieckiem. no i taksamo względem partnerów działa oksytocyna i wazopresyna.

 

Dlatego odważyłam się w chwili "prania mózgu" stwierdzić że nie ma Boga i miłości..

ale ostatecznie mogę powtarzać za nimi..:

 

Niech mówią, że to nie jest miłość

Że tak się tylko zdaje nam

Byle się nigdy nie skończyło

To wszystko co od ciebie mam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anakonda, ja jestem ponad 4 lata z moim M i wierze,ze to musi byc milosc.Przeciez kocham go,troszcze sie o Niego,martwie, ,,zjadlabym '' go z tego uczucia ,jest dla mnie jedyna radosca zycia...I nie dlatego,ze balabym sie zostac sama.Ot tak poprostu...Mam nadzieje,ze to uczucie bedzie trwac wiecznie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po tym czasie ktoś z partnerów się zmnienia i po miłości, dlatego ja wyznaje ogół przychylających się umiejętnośc,i preferencji, poglądy itp, coś co składa się na obraz rzeczy a nie nazywam tego uczuciem - bo to mylne stwierdzenie, dlatego często kochamy uczucie miłości a nie zauważamy człowieka, później lamanty i płacze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, miłość... Owszem, nie neguję że ją odczuwacie, ale czym właściwie ona jest? Transakcją handlową, niczym więcej. Gdyby wasi partnerzy nie byli 'normalni', czyt 'biologicznie wartościowi', czyt. zdolni do pracy na Was i Wasze dzieci, nie potrafiłybyście ich pokochać. Za nic na świecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek1234, a jeśli ja jestem niewartościowa to jakim cudem mój facet jest ze mną?

Co w związku gdy kobieta jest zdrowa a mężczyzna jest inwalidą? Takie związki istnieją.....

Co jeśli w trakcie związku nagle któraś osoba ulega wypadkowi i staje się "niewartościowa" część osób odejdzie i zostawi...a część zostanie - czym taką decyzję motywować jeśli nie uczuciem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×