Skocz do zawartości
Nerwica.com

Poznam dziewczyne :D


El Chupacabra

Rekomendowane odpowiedzi

To ja się podczepię pod temat.

 

Dotrzymam towarzystwa dziewczynom woj małopolskiego/śląskiego które są samotne. Nie przeszkadza mi jakby potrzebowały dużo uwagi, były natrętne, spragnione towarzystwa, co chwila pisały by sms co robię i potrzebowały często się widywać. Ostatni związek rozpadł się bo "za bardzo się starałem", więc jak to komuś nie przeszkadza, bo jest bardzo samotny to zapraszam. Mój profil na sympatii. http://juzbrig.sympatia.onet.pl/

 

Sam byłem samotny i potrafię zaopiekować się takimi osobami i sprawić im radość w zamian oczekuję tylko spotykania się ze mną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

El Chupacabra, Nie wiem jakie ty masz doświadczenia, ele moja ostatnia wiejka miłość, była borderówką i nie był to udany związek. Na początku było cudownie, później masakra. Jesteś zaburzony i tym bardziej może być źle. Na Twoim miejscu nie szukałbym na takim forum ;) Chyba, że to prowokacja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

El Chupacabra, Nie wiem jakie ty masz doświadczenia, ele moja ostatnia wiejka miłość, była borderówką i nie był to udany związek. Na początku było cudownie, później masakra.

 

Dostałam zawału, aczkolwiek tylko potwierdziły się moje podejrzenia, że krzywdzę.

Eh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×