Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co to za rodzaj nerwicy


grzesiu7582

Rekomendowane odpowiedzi

Co to za rodzaj nerwicy i jak z tym walczyc...Jestem tu nowy-denerwuja mnie juz pytania kolegow-co ci jest...dlaczego nie pijesz dlaczego z nami nie jedziesz...mam 23 lata a zachowuje sie jakbym mial 70.

Od jakichs dwoch tygodni mam problem ze soba-ciezki oddech kolatanie serca szum w uszach,potworny lęk nie wiadomo przed czym,zawroty glowy,zmiany temperatury ciala...staram sie mowic sobie podczas takiego napadu ze jest ok i walczyc ale to nie zawsze pomaga...ostatnio musialem sie zwolnic z pracy bo nie bylem w stanie pracowac:(

Kto z Was to pokonal i co jest wedlug Was najlepszym lekarstwem...chcialbym to uleczyc jak najszybciej.Dodam ze mieszkam od neidawna z dziewczyna i widzi co sie ze mna dzieje a mnie szlak trafia ze nei moge sie starac calymi silami o nasza przyszlosc:(

Podajcie najlepsze sposoby jakie znacie z gory dziekuje serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grzesiu7582, najbardziej to pasuje do nerwicy lękowej,choć dziś lekarze określają to jako zaburzenia lękowo-depresyjne.Zapewne spotykasz się z tym po raz pierwszy w życiu.Musisz się liczyć z tym ,że czeka Cię długa i ciężka praca aby to pokonać .Są lekarstwa ,które pomagają w walce z nerwicą ,jednak należy pamiętać ,że lekarstwa nie zmienią np. atmosfery w pracy. Brak akceptacji ze strony kolegów ,powoduje twoje problemy.Ty chcesz być inny, masz inne marzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za rodzaj nerwicy i jak z tym walczyc...Jestem tu nowy-denerwuja mnie juz pytania kolegow-co ci jest...dlaczego nie pijesz dlaczego z nami nie jedziesz...mam 23 lata a zachowuje sie jakbym mial 70.

Od jakichs dwoch tygodni mam problem ze soba-ciezki oddech kolatanie serca szum w uszach,potworny lęk nie wiadomo przed czym,zawroty glowy,zmiany temperatury ciala...staram sie mowic sobie podczas takiego napadu ze jest ok i walczyc ale to nie zawsze pomaga...ostatnio musialem sie zwolnic z pracy bo nie bylem w stanie pracowac:(

Kto z Was to pokonal i co jest wedlug Was najlepszym lekarstwem...chcialbym to uleczyc jak najszybciej.Dodam ze mieszkam od neidawna z dziewczyna i widzi co sie ze mna dzieje a mnie szlak trafia ze nei moge sie starac calymi silami o nasza przyszlosc:(

Podajcie najlepsze sposoby jakie znacie z gory dziekuje serdecznie

 

Najlepiej to idź do psychologa, bo jak masz takie jazdy to forum Ci nie pomorze. Psycholog może byc na kase chorych jeżeli Cie nie stać. Masz dziewczyne to najważniejze, dlatego tym bardziej idz do psychologa, bo nie tylko tobie ale i jej będzie ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×