Skocz do zawartości
Nerwica.com

PERAZYNA (Perazin, Pernazinum)


Gość

Czy perazyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

53 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy perazyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      36
    • Nie
      12
    • Zaszkodziła
      10


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam pytanie czy połączenie Asertinu 100 mg, Zomirenu 1,5 mg i Perazinu   75 mg dziennie może spowodować jakieś skutki uboczne? Ktoś się orientuje? Będę odstawiać Zomiren i lekarka przepisała mi zamiast tego właśnie Perazin. Leczę się na zaburzenia depresyjno-lękowe a to jest lek na schizofrenie i psychozę. Czy jest się czego bać? Ktoś ma jakieś doświadczenia? Nigdy nie brałam neuroleptyków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śpi się ładnie po tym leku może jakaś bardzo super nie poprawia jakości snu ale jak wcześniej lub bardzo wcześnie wstajesz to perazyna wydłuży Ci sen ale nie tak,że będziesz spać do południa oczywiście w małych dawkach tak nie wiem gdzieś do 150mg to subtelny neuroleptyk wiem bo brałem ze 3 lata😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.08.2018 o 11:26, AlexCCC napisał:

Mam pytanie do osób obeznany trochę w lekach Perazyna jak i promazyna pochodzą z grupy fenotiazyn ale który ma mniej uboków bo promazyna jest nierefundowana i kosztuje 28 zł za 60 tab po 25mg dzięki za wszelkie odpowiedzi 

Brałem kiedyś promazin jelfa i nie mogłem usnąć za to następny dzień byłem cały czas zaspany i zamulony za to po perazyne spałem jak dziecko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie jakie suplementy diety lub coś innego brać żeby moje serce i puls normalnie funkcjonowały gdyż po braniu neuroleptyków głównie po perazynie mam kłopoty z sercem i pulsem perazyna dobrze działała na nerwy ale źle na serce? Lekarze mówią wszystko jest ok. I tylko magnez mi kazali brać brałem go długo ale za dużo to nie dało. Ogólnie neuroleptyki ryją banie ale serce i układ krwionośny też😔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, AlexCCC napisał:

Obecnie nie biorę nic 2 miesiące. Ostatnio olanzapine 5mg

Leki psychotropowe na każdego działają inaczej. Ale jak dla mnie 5 mg olanzapiny to dawka jak dla chomika. Nie sądzę aby taka dawka miała większe znaczenie w leczeniu  ...no właśnie czego ? Z jakiego powodu przyjmujesz takie neuroleptyki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×